BİR GALİBİYET KARA BULUTLARI DAĞITIR

BİR GALİBİYET KARA BULUTLARI DAĞITIR

Giresunspor Teknik adamı Hakan Keleş “Konya’nın da bir kötü gidişatı var ve kendi sahasında kazanmak isteyecekler, biz de kaybetmemek, kazanmak adına elimizden geleni yapacağız.”dedi.

Giresunspor, Spor Toto Süper Lig’in 24. haftasında deplasmanda Pazar günü karşılaşacağı Konyaspor maçı hazırlıklarını sürdürdü. Teknik Direktör Hakan Keleş yönetiminde Çotanak Arena antrenman sahasında bir bölümü basına açık olarak gerçekleştirilen idman, kondisyon ve taktik çalışmasıyla devam etti.

Antrenman öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Hakan Keleş, kulüp olarak zorlu bir süreçten geçtiklerini belirterek, “Yönetim değişikliği oldu inşallah bu dönemi atlatacağız. Ancak bulunduğumuz yere hiç kolay şekilde gelmedik. Sıkıntılar çekerek geldik ama bu zorlukları aşmasını bildik. Yine önümüzde zorlu bir süreç var, kulüp olarak kenetlendik ve taraftarımızın desteğiyle de bu zorlu süreci de aşmamız gerekiyor. Aynı şekilde Konya’nın da bir kötü gidişatı var ve kendi sahasında kazanmak isteyecekler, biz de kaybetmemek, kazanmak adına elimizden geleni yapacağız. Bu süreçte bir galibiyete bir morale ihtiyacımız var. Onu da Konya deplasmanında kazanacağımızı düşünüyorum. Oyuncularımızı buna göre hazırlayacağız” diye konuştu.

“Sadece yönetimle olmaz, şehir de sahip çıkmalı”

Yönetim değişikliğiyle beraber şehrin de takıma sahip çıkması gerektiğini ifade eden Keleş, “Daha önce çalıştığımız yöneticiler vardı ve başkanımızla da çalıştık. Takımda olumlu bir hava oldu ve olması da gerekiyordu. Ancak bu sadece yönetimle olacak bir iş değil, şehir olarak takıma sahip çıkmamız gerekiyor. Bir takım zorluklar çektik ama desteği gördükçe, moral ve motivasyonu yükselttikçe güzel şeyler olacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?