“GİRESUN’DA SEÇİMİ KAZANACAĞIZ”

“GİRESUN’DA SEÇİMİ KAZANACAĞIZ”

İYİ PARTİ GİRESUN İL YÖNETİMİNDEN HARUN CİCİ’YE TAM DESTEK

İyi Parti Giresun İl Başkanlığı,Giresun Belediye Başkan adayı Harun Cici ile seçimi kazanacaklarını ve Giresun’u İyi Belediyecilik ile tanıştıracaklarını açıkladı.

İl Başkanı İnan Taşgöz liderliğinde ki il yönetiminden yapılan Açıklamada”İyi parti il başkanlığı olarak;

Genel başkanımız sayın Meral Akşenerin ve kıymetli heyetlerinin almış olduğu “HÜR VE MÜSTAKİL”karar doğrultusunda;Giresun İYİ’ler ve CESUR’lar hareketi olarak,yoğun ve muhteşem bir teveccühle hem haftalık Olağan grup toplantımızı icra ettik,hem de İYİ PARTİ GİRESUN BELEDİYE BAŞKANLIĞI görevine,Azim,kararlılık ve cesaret göstermiş olan sayın HARUN CİCİ beyefendinin; tüm divan teşkilatımız,bölge sorumlularımız ve çalışma arkadaşları olarak yanında bulunduk.”dedi.

Bu esnada; Bizleri muhabbet ve güler yüzle karşılayan GENÇLİK VE KADIN POLİTİKALARI GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ sayın av.ÜNZİLE YÜKSEL’e göstermiş olduğu misafirperverlik ve konukseverlik için teşekkür ederim.Yolumuz aydınlık, yolumuz GÜNEŞ’li!!!

Şehrimizin hizmette yarışabilmesi, projelerimizin bir bir hayata geçirilip; İYİ BELEDİYECİLİK’le buluşabilmesi, yetenekli ve liyakatli kadrolarımızın iş başı yapabilmesi adına vermiş olduğumuz mücadeleyi sürdürecek;MİLLETİMİZİN FERASETİ’ne olan inancımızı yitirmeden umudu yükseltmeye,gece gündüz demeden çalışmalar yürütmeye devam edeceğiz.

Kıymetli mensubumuz  GİRESUN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI’mız Sayın HARUN CİCİ’ye,mali ve idari seçimler olmak üzere,çıkmış olduğumuz birlik ve beraberlik yolunda İYİ PARTİ GİRESUN İL BAŞKANLIĞI, makamı olarak muvaffakiyetler diliyor, Vatandaşlarımıza hizmet edebilme arzusuna sahip çıktığı İçin teşekkür ediyorum”dedi.

Haber: Hakan Çelebi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?