“GÜZEL ŞEHRİMİZİ RENGARENK YAPIYORUZ”

“GÜZEL ŞEHRİMİZİ RENGARENK YAPIYORUZ”

Giresun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri şehrin muhtelif yerlerine çiçek dikimlerini aralıksız olarak sürdürüyor.

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte şehri renklendirmek isteyen ekipler tarafından; Periyodik olarak yapılan temizlik çalışmalarının yanı sıra, yaz sezonunun başlamasıyla birlikte bir yandan ağaç budama çalışması yapılırken, diğer yandan da şehrin muhtelif yerlerinde çiçeklendirme çalışması gerçekleştirilerek şehir rengarenk hale getiriliyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri yaptığı açıklamada: “2021 yaz sezonuna parklarımızı ve kentimizi hazırlıyoruz. Daha temiz ve daha yaşanabilir bir kent için çalışıyoruz. Şehrimizdeki yeşil alanlarda çevre düzenleme çalışması gerçekleştirerek bu bölgeleri daha temiz ve düzenli bir hale getiriyoruz. Meydanlarını ve parklarını renklendirecek, daha güzel bir görüntüye kavuşturacak çiçeklerimizi toprakla buluşuyoruz. Ayrıca, parklarımızda periyodik olarak yaptığımız bakımlar da var. Uzayan otları kesiyor, ağaçlara bakım yapıyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar