KARAKUŞ: ÜLKÜCÜNÜN YERİ MHP’DİR

KARAKUŞ: ÜLKÜCÜNÜN YERİ MHP’DİR

Seçimde zafere ulaşma sözü veren MHP İl Başkanı Karakuş”Ülkücülük MHP’de olur” sözünün ,merhum Türkeş’e ait bir söz olduğunu söyledi

MHP Giresun İl Başkanı Mahmut Karakuş,Ülkücüleri davalarına sahip çıkmaya çağırdı

“Ülkücünün yeri MHP’dir”diyen Karakuş ,14 Mayıs seçimlerinin hayati önem taşıdığını ifade ederek”Türkiye 2023’te Lider ülke olma yolunda 14 Mayıs’ta önemli bir seçime giriyor.

MHP olarak Türkiye’yi kaderinde terk edemeyiz. MHP mensupları hiçbir zaman küskünlüğe dargınlığa gelmez.Biz bu ülkeyi karşılıksız sevdik. Bu ülkeye can verdik, kan verdik ve bayrağımızı indirdirmedik.Devletimizin bekası için elimizi değil, vücudumuzu taşın altına koyduk.Kendimizi Türk Milletinin bekasına adadık.”dedi

Karakuş şöyle konuştu

“Ülkücülük MHP’de olur” sözü ülkücü hareketin banisi cennet mekan Başbuğ Alparslan Türkeş’e aittir. Aile bireyleri arasında zaman zaman tartışmalar olabilir. Geçmişte birlikte mücadele ettiğimiz dava arkadaşlarımız çeşitli nedenlerle nefislerine uyarak partimizden ayrılarak başka yerlere gitmiş olabilirler. Cuma günü iki bayramı birlikte yaşayacağız. Bayramlar insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları müstesna günlerdir. Bu bayrama fırsat bilerek ayrılan kardeşlerimizi Baba ocağı partimiz MHP ye davet ediyorum. Partimizin kapısı ilkelerimize uymak kaydıyla herkese açıktır.

Birlikte olalım,bir olalım, iri olalım, diri olalım. Allah’ın izniyle Cumhuriyetin 100. yılında Türkiye’ye MHP’nin damgasını vuralım.

Biz de aday belli karar nettir.Adayımız Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve kararımız MHP’dir.

MHP olarak bilge liderimiz Sn. Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrusunda teşkilatlarımız ve gönüllülerimizle çok çalışacağız sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız. Giresun’un her yerini karış karış dolaşacağız ve Allah’ın izniyle zafere ulaşacağız.”dedi.

Haber:Mustafa Cici

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?