KILIÇASLAN’A MEŞALELİ KARŞILAMA

KILIÇASLAN’A MEŞALELİ KARŞILAMA

Çıtlakkale Mahallesi sakinleri,Gelecek Partisi İl Başkanı Kılıçaslan ve parti kurmaylarını misafir etti ve dertlerini anlattı.En büyük sorun,lağım suyunun Batlama deresine akması olarak gösterildi.

Giresun Çıtlakkale Mahallesi sakinleri, Gelecek Partisi İl başkanı Murat Kılıçaslan‘ı misafir etti ve sorunlarına çözüm istedi.

Mahalle sakinleri ‘Mahallemizin lağımı Batlama Deresi’ne açıktan aktıyor, kaldırımlarımız neredeyse Kaptan Yorgi döneminden kalma, yollarımız adeta patates çukuru gibi, çocuklarımız için oyun parkı yok gibi, mevcudu da bakımsız olduğu için geçtiğimiz ay kaydıraktan kayan bir çocuğumuzun haya yerine demir batması sonucu ciddi yaralanmaya sebep oldu. Her yağmurda mahallemizdeki zemin katları lağım suyu basıyor. Bu sorunları mahalle sakinleri olarak belediye yetkililerine iletmemize rağmen seçimden bu yana ne gelen var, ne soran; Giresun Zeytinlik Muhitinden ibaret değildir. Seçimden evvel bizden oy istemeye geldiklerinde seçilmeleri halinde tüm sorunların çözüleceğini vaat edenlerin yüzlerine hasret kaldık.  ” dediler.

Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyen Murat Kılıçaslan da “Belediyecilik herkesin harcı değil, Başkan Şenlikoğlu fena bir arkadaş değil ama Giresun Belediye başkanlığı bu arkadaşımızın harcı değil. Kendisi Zeytinlik’teki köşkten dışarı çıkamadığı için anlattığınız sorunları bilemiyor olabilir.”dedi

Çıtlakkale Mahalle sakinlerinin gösterdiği yoğun ilgiden dolayı kendilerine şükranlarını sunan Kılıçaslan sözlerini şöyle sürdürdü;

“Çoğu gitti azı kaldı, sayılı gün tez geçer. Gelecek Partisi olarak tüm sorunları biliyoruz ve bizlere fırsat verilmesi halinde yerelde ve merkezi yönetimde belediye ve devlet nasıl idare edilirmiş göstermeye hazırız, yeter ki bizler destek olun, bizlere güç verin.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar