ŞENLİKOĞLU: İÇME SUYU YATIRIMLARI DEVAM EDİYOR

ŞENLİKOĞLU: İÇME SUYU YATIRIMLARI DEVAM EDİYOR

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun özel önem verdiği konulardan biri olan içme suyu yatırımları aralıksız olarak devam ediyor.

Şehrin altyapısında yaşanan sorunları gidermek ve vatandaşlara da içme suyunun kaliteli bir şekilde ulaştırılması için yoğun çaba sarf eden Giresun Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Aksu Mahallesi 4 Nolu Sokak’ta (Deniz Sitesi) Ağustos ayında hizmete sokulan bin 300 metrelik içme suyu şebeke hattına ilave yapıyor.

Bölgede hızla artan yapılaşmaya paralel olarak başlatılan yeni çalışmanın kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu yaptığı açıklamada: “Şehrimiz genelinde yatırımlarımıza devam edeceğiz. Özellikle tüm dünyayı da etkisi altına alan pandemi süreci ve son yıllarda ciddi anlamda yaşanan afetler dikkate alındığında, yaşamın vazgeçilmez kaynağı olan içme suyunu, Giresun Belediyesi sınırları içerisinde yaşayan her bireye düzenli ve sürekli bir biçimde ulaştırmak için çalışmalarımızı özveriyle sürdüreceğiz. Eksikliğini hissettiğimiz ve ihtiyaç duyulan hizmetleri bir bir gerçekleştirmenin gayreti içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.

Öte yandan, mahalle sakinleri içme suyu çalışmasından dolayı Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na ve ekibine teşekkürler etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar