“KAT EDECEĞİMİZ YOLLAR VAR”

“KAT EDECEĞİMİZ YOLLAR VAR”

Giresunspor Teknik patronu Hakan Keleş, her geçen gün daha iyiye gideceklerini ve lig başladığında keyif veren bir takım olacaklarını söyledi.

Giresunspor’un teknik adamı Hakan Keleş, 13  Ağustos’ta start alacak lige hazır gireceklerini dile getirdi.

Yeni sezon hazırlıkları için Erzurum’da toplandıklarını ve yoğun bir çalışma dönemi geçireceklerini kaydeden başarılı hoca; “Yaklaşık üç hafta sürecek kampımızda en iyi şekilde çalışacağız. Eksiklerimiz var. Zamanla aramıza katılacak futbolcular olacak. Antrenmanların yanı sıra hazırlık maçları yapacağız.” dedi.

Süper Lig için sabırsızlandıklarını ve 13  Ağustos’ta start alacak yarışa kadar hazır hale geleceklerini ifade eden Keleş “Kamp dönemini planlı ve ciddi bir şekilde geride bırakacağız. Bundan sonraki işimizin adı; çok çalışmak olacak. Her geçen gün yol kat edeceğiz ve lig başladığında keyif veren bir takım olacağız. Bu arada; kademeli olarak maçlara seyirci alınacak olması çok güzel bir gelişme. Futbol taraftarla güzel. Maçlar da seyirci kısıtlaması tamamen kalkarsa yeni sezonda Çotanaklar’ın muhteşem desteğinin arkamızda olacağını biliyoruz. Birlikte çok güzel işlere imza atacağız” ifadelerini kullandı.

Transferde birçok oyuncunun adının Giresunspor ile anılmasının son derece normal olduğunu kaydeden Hakan Hoca; “Türkiye’nin en iyi liginde mücadele eden 20 kulüpten biriyiz. Dolayısıyla bazı sporcuların adlarının Giresunspor ile anılması son derece normal. Basında yer alan oyunculardan ilgilendiklerimiz var, ilgilenmediklerimiz de. Bu kulübün ne zorluklarla bugünlere geldiğini çok iyi biliyorum ve bu nedenle yüksek meblağlara futbolcu alınsın istemiyoruz. Ayağımızı yorganımıza göre uzatmak zorundayız. Ben bu takımın teknik adayım, şunu hemen alalım da diyebilirdim ancak Giresunspor’u karanlığın içerisine sokamam” dedi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar