“TARİH YAZACAĞIZ TARİH”

“TARİH YAZACAĞIZ TARİH”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yüzde 61 oy oranıyla destek veren Giresun’da AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, ara vermeden hemen 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimleri için sahaya indiklerini ifade etti

AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri öncesi yoğun bir çalışma daha başlattı.

İlk tur seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Giresun olarak yüzde 61’lik tarihi destek verdiklerini kaydeden İl Başkanı Yılmaz, “Şimdi yeni bir tarih yazma vakti.” dedi.

28 Mayıs seçimleri için ilk olarak Çamoluk, Alucra ve Şebinkarahisar’ı ziyaret eden İl Başkanı Yılmaz, yaptığı yazılı açıklamada, “Vatandaş, esnaf ve teşkilat ziyaretlerimize Türkiye Genelinde yüzde 87,5 oy oranıyla tarihe geçen Giresun’umuzun güzel ilçesi Çamoluk’u ziyaret ederek başladık. Çamoluk ziyaretimizin ardından Alucra ve Şebinkarahisar ilçemizde vatandaşlarımızla bir araya geldik.

28 Mayıs’ta yeni bir başarı hikayesi yazacağının enerjisini veren her bir hemşehrimize ilgileri ve alakaları için teşekkür ediyorum. İnşallah 28 Mayıs’ta da yine Cumhurbaşkanımızın yanında olacağız ve en yüksek oyla yeniden Cumhurbaşkanı yapacağız.  Giresun merkeziyle, ilçeleriyle, beldeleriyle ve köyleriyle Cumhurbaşkanına güveniyor, tam destek veriyor.” İfadelerini kullandı..

AK Parti

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?