30 BİN TON ASFALT

30 BİN TON ASFALT

Giresun Belediyesi, şehrin farklı bölgelerinde altyapısı tamamlanan ve açılan yeni yollarda asfalt çalışmalarını sürdürürken, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu da yapılan hizmetleri yerinde incelemeye devam ediyor.

Başkan Şenlikoğlu, Teyyaredüzü Mahallesi Mollaoğlu Sokak’ta tamamlanan asfalt çalışmasının ardından bu bölgeye giderek incelemede bulundu.

Yolun asfaltlanmasıyla birlikte standardının ve konforunun yükseldiğini bildiren Başkan Aytekin Şenlikoğlu: “Bu sene 30 bin ton civarında asfalt döküyoruz. Aciliyet gerektiren belirli yerleri tespit ettik. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, sıkıntılı olan yerlerin tespitleri yapıldı. Bunlardan biri de Teyyaredüzü Mahallesi Mollaoğlu Sokak’tı. Ekiplerimiz yolun asfaltını sererek yolu yeniden araç ve yaya trafiğine açtı. Asfalt çalışmalarımız mahalle ayrımımı yapmaksızın şehrin her yerinde devam ediyor.” dedi.

Diğer yandan, Başkan Şenlikoğlu inceleme sırasında vatandaşlarla da selamlaşıp sohbet ederken, mahalle halkı verilen hizmetten dolayı Başkan Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?