ANTRENÖRLER GELİŞTİ!

ANTRENÖRLER GELİŞTİ!

Antalya’da yapılan antrenör eğitim programları geliştirme çalışmaları tamamlandı

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü’nün 25 Mart’ta Antalya’da başlayan antrenör eğitim programları geliştirme çalışmaları tamamlandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin’in yönettiği çalışma grubu toplantısına TFF’nin antrenör eğitimcilerinin yanı sıra akademisyenler ve antrenörler katıldı. İçeriği teorik ve pratik eğitimler ile özel çalışmalardan oluşan programda, yenilenmiş ders içeriklerinin modern öğretim teknikleri ile aday antrenörlere aktarılması adına uygulamalar yapıldı. Daha önceki antrenör eğitim programı toplantılarında olduğu gibi bu süreçte de antrenör eğitimcilerine yönelik fiziksel ve kişisel gelişim odaklı programlar devam etti. Bu çalışma grubu toplantısında bazı antrenör eğitim programlarının online olarak pilot uygulamaları da gerçekleştirildi. Böylelikle  pandemi sonrası normalleşme ile açılması planlanan antrenör eğitim programları son halini aldı. Organizasyonda ayrıca genç oyuncu gelişim programına yönelik stratejik hazırlıklar da yapıldı.

Oğuz Çetin, nihai amaçlarının Türk antrenörlerinin sadece yurt içi  ile sınırlı kalmayarak  uluslararası alanda da başarılar elde etmesi olduğunu kaydetti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar