BABA yine seçildi 

BABA yine seçildi 

Alucra Vakfı Seçiminde Süleyman Baba Güven Tazeledi

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfının 12. Genel Kurulu 19 Haziran 2021 günü Haliç Kongre Merkezinde yapıldı ve mevcut başkan Süleyman Baba yeniden başkan seçildi.

Merkezi İstanbul’da bulunan Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı yeni yönetim kurulu seçimi için Haliç Kongre Merkezinde biraraya geldi.

Divan Kuruluna Av.Mustafa Dindarol, Av.Nuray Ekşi, Av.Mustafa Taşbaşı ve Sezai Zorba seçildi.

Mevcut yönetim adına Arif Dede faaliyet raporunu ve yapılan çalışmalarını anlattı. Ali Rıza Yakupoğlu’da mali tabloyu açıklayarak yapılan çalışmaları anlattı. Mevcut yönetim mütevelliler tarafından ibra edilerek seçime geçildi. Kongrede mevcut başkan Süleyman Baba’nın listesi dışında başka liste çıkmaması nedeniyle tek liste ile açık oylama ile seçime gidildi.

Mütevelli üyelerinin oylaması ile Vakıf tüzüğünde yapılacak değişimle vekalet oylar bundan sonra olmayacak.

Süleyman Baba’nın Yeni Vakıf Yönetim Listesi Şöyle:

Süleyman Baba

İbrahim Tepe

Selami Sivritepe

Emre Caniklioğlu

Salim Kuzyurt

Fatih Danalıoğlu

Fatih Urkaç

Adnan Saatçı

Arif Dede

Adnan Kaya

Namık Ayrıç

A.Rıza Yakupoğlu

İsa Kayış

Ramazan Türkmen

Süleyman Baba Kimdir?

1970 Alucra doğumlu olan Süleyman Baba, ilk,orta ve lise tahsilini İstanbul’da farklı okullarda bitirdikten sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Daha sonra İstanbul Üniversitesi MBA (Management Business Administration) programını bitirdikten sonra çalışma hayatına başlamıştır. Birçok STK’da çeşitli görevlerde bulunmuş olan Süleyman Baba, halen İstanbul Ticaret Odası Komite Başkan Yardımcılığı, Giresun Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği, Zücder Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürmektedir. İş hayatında ulusal ve uluslararası arenada ülkemizi en iyi şekilde temsil etmekte olan bir markanın sahibi olan Süleyman Baba, İngilizce bilmekte olup evli ve üç çocuk babasıdır.

Kadir Bekiroğlu

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar