Baget Pırlanta Yüzük Estetiği

Baget Pırlanta Yüzük Estetiği

Baget kesim yüzükler   pırlanta ile bütünleşmiş modern mücevherlerdir. Şekil olarak bu yüzükler köşeli ve uzun dikdörtgen çubuk formunda tasarlanmıştır. Baget pırlanta yüzükler, günümüzde kadınların en çok tercih ettiği modellerdendir. Baget kesim pırlanta avantajı kadınların kullanımlarında    gündelik veya özel günlerde tercih edebilmesidir.

Baget pırlanta yüzüklerde önemli olan   kriterler vardır. Bunlar renk, berraklık, karat ve kesim şekillerinde göre değişir. Baget pırlanta yüzüklerde berraklık sınıfı SI olarak tasarlanır. Baget pırlanta yüzük yanlarında ve yüzüğün altın halkasında bulunan küçük pırlantalar vardır. Genellikle kesimi yuvarlaktır.

Baget Yüzük Modelleri  

Baget pırlanta yüzük, özel kesim elmaslarla tasarlanır. Bu tasarımlar klasik bir yuvarlak kesim ve   pırlantalarla üretilmiştir. Baget Yüzük Modellerinde baget pırlanta yüzükler kesimleri ile ışıltısının yoğun olduğu modellerdir. Baget kesim pırlanta yüzükler, genellikle dikdörtgen olarak tasarlanırlar. Baget kesim yüzükler; genellikle faset kesim yüzeylerine sahiptir.

Eğer tercihinizi doğru yaparsanız siz de bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Baget pırlanta yüzük    tüm çeşitleri ve tasarımları hakkında  https://www.lizaypirlanta.com/pirlanta-baget-yuzuk  firmasında  bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar