BATLAMASPOR’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ !

BATLAMASPOR’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ !

3-9 Kasım Organ Bağış Haftası kapsamında Süper Amatör Küme takımlarından Batlamaspor’un Yönetimi duyarlılık örneği gösterdi.
Kulüp Başkanı Hasan Öztürk ile İdareciler Hüseyin Çakırmelikoğlu, Ercan Çiftçi, Tahsin Erdoğan, Ömral Sarı, Halis Can Karan, Kahraman Erol, Kıvanç Kanber Teknik Heyetten Haldun Uzunahmet, Dursun Kolukısa ile Kaptanlar Ali Sakal ile Ali Küçükbayrak , Giresun Organ Bankası Derneği Başkanı Fırat Akyol tarafından düzenlenen seminere katılarak Organ Bağışı ve Nakli ile ilgili bilgi sahibi oldular.
Giresun Merkezde bir işletmede gerçekleşen etkinliğin çok faydalı geçtiğini vurgulayan Batlamaspor Kulüp Başkanı Hasan Öztürk “ Biz sadece idman yapan ve hafta sonlar karşılaşmalarını oynayan bir kulüp olmaktan çıkmayı hedefledik. Bu doğrultuda ilerliyoruz. Bu tür aktiviteler bir hayli önemli. Ülkemizde binlerce insan organ nakli bekliyor.
Bizlerde bağış yaparak onlara destek olmaya çalıştık. İnşallah faydalı oluruz “ dedi.
Giresun Organ Bankası Derneği Başkanı Fırat Akyol ise Batlamaspor Yönetimine, teknik heyetine ve Kaptanlara teşekkür ederken diğer takımlar içinde örnek bir davranışa imza atıldığını kaydetti.
28 bini aşkın insanın organ nakli beklediğine dikkat çeken Akyol “ Hastalarımız bir umutla bekliyorlar. Onların umutlarını her daim taze tutmak adına ter akıtıyoruz. Her seminer büyük önem arz ediyor. Çünkü gönül hazinemdeki bilgileri paylaşıyorum. Buda bağışlara yansıyor. Kulüplerimiz ile bundan sonra daha fazla işbirliğine gideceğiz. Batlamaspor bir öncülük yapmıştır. Kendilerine sezon boyunca başarılar diliyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?