BELEDİYE ÇALIŞIYOR, MAHALLELER DEĞİŞİYOR

BELEDİYE ÇALIŞIYOR, MAHALLELER DEĞİŞİYOR

Giresun Belediyesinin mahallelerdeki hizmet seferberliği devam ediyor.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun talimatlarıyla şehrimizin gelişen ve büyüyen bölgelerinden biri olan Gedikkaya Mahallesi Nihatbey Caddesi bambaşka bir görüntüye kavuştu.

3 bin metre uzunluğundaki caddede ilk olarak kanalizasyon hattı, içme suyu ve yağmur suyu şebekesi çalışması gerçekleştirildikten sonra, cadde baştan sona asfaltlanarak kaldırım çalışması yapıldı.

Son olarak ise çift taraflı dekoratif aydınlatma direklerinin montajının tamamlanmasıyla cadde ışıl ışıl oldu.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Nihatbey Caddesi’nin daha modern ve prestijli bir hale geldiğini ifade ederek: “Caddemizde altyapı ve asfalt seriminin ardından yolun her iki yönünde herkesin beğenisini kazanan ışıklandırma çalışması yaptık ve caddemiz ışıl ışıl bir hal aldı. Güzel mahallemize kalıcı çözümler getirdik. Halkımıza yakışan hizmetleri yerine getirmek adına çözüm odaklı iş planımızı mahalle ayrımı yapmadan geniş yelpazede uygulamaya devam ediyoruz edeceğiz. Bugünden yaptığımız hizmetlerin geleceğe dönük olmasına, kalıcı ve nitelik seviyesinin yüksek olmasına ayrı bir önem veriyoruz. Hizmetlerimizi gelişi güzel değil belli bir koordinasyon ve planlama halinde hayata geçirmeye özen gösteriyoruz. Dur durak bilmeden şehrimizi geleceğe hazırlıyoruz.” dedi.

Giresun’un 28 mahallesinin tamamında hizmet seferberliğinin devam ettiğinin altını çizen Başkan Şenlikoğlu, vatandaşlara verdikleri tüm sözleri yerine getiren bir yönetim anlayışıyla ilk günkü heyecanlarını koruyarak, hizmet yolculuğuna emin adımlarla devam ettiklerini vurguladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?