Çakırmelikoğlu’ndan Önemli Mesajlar

Çakırmelikoğlu’ndan Önemli Mesajlar

Giresun TSO, Emitt Turizm Fuarına Çıkartma Yaptı

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) katılan Giresun standı, ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Giresun Valiliği, Giresun Belediyesi ve Giresun Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde DOKA destekli olarak geniş kapsamlı katılım gerçekleştirilen EMITT fuarına yerli ve yabancı turizm firmaları yoğun ilgi gösterdi.

Standı ziyaret eden misafirlerle sohbet eden Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, diğer kentlerin açmış olduğu stantları da ziyaret ederek farklı şehirlerden EMITT 2018 Fuarı’na katılan insanlarla bir araya geldi. EMITT’in tüm Türkiye ve Giresun’a hayırlı olması temennilerini ileten Çakırmelikoğlu , “Dünya’nın ve Türkiye’nin dört bir yanındaki otelleri, acenteleri, işletmecileri, yöreleri, turizm profesyonellerini ve tatil severleri buluşturan EMİTT Turizm Fuarı’na her yıl olduğu gibi bu yılda turizm firması üyelerimiz ile birlikte katıldık

Bu kapsamda, bu tür organizasyonlar bölgemiz ve sektör ile ilgili üyelerimiz için de büyük fırsatlar doğurabiliyor. Ulusal ve uluslararası pazarda bölgemizin iddiasını ve değerini anlatabilmenin ve gelişmeleri takip edebileceğimiz her türlü fırsatı değerlendiriyoruz. Bölgemizin markalaşmasında önemli adımlardan biri olan EMİTT Fuarı’nı bu yılda üyelerimiz ile birlikte katılarak turizm konusundaki son gelişmeleri takip edeceğiz” şeklinde konuştu.

Çakırmelikoğlu; Giresun’un yeryüzü cenneti bir kent olduğunu vurgulayarak Giresun’un tarihin derinliklerinden günümüze gelinceye kadar birçok önemli eserlere ve doğal güzelliklere sahip olduğunu söyledi. İlgi çeken, odak noktası ve cazibe merkezi olan bir bölgedir Giresun. Biz hem kültürel değerlerimizi, hem turistik değerlerimizi, hem de yörenin yetiştirdiği ürünleri en iyi şekilde tanıtmak istiyoruz. Bütün ilçelerimizi bu tanıtımda bizimle beraber yol yürümeye davet ediyoruz. Bizler Giresun’da yaşayan bütün insanlar ve tüm sivil toplum örgütleri olarak, yerel genel idareler olarak Giresun’u hak ettiği yere getirmek için el ve gönül birliği içerisinde çalışmamız gerekiyor. Herkesi bu tanıtım görevinde taşın altına elini koymaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?