CİCİ’DEN ÇELTİK’E ZİYARET

CİCİ’DEN ÇELTİK’E ZİYARET

İyi Parti Giresun Belediye Başkan adayı Harun Cici ve parti heyeti seçim çalışmalarına devam ediyor. Dün Şoförler Odası Başkanı İbrahim Çeltik’i ziyaret eden parti heyeti gösterilen sıcak ve samimi ilgiye teşekkür etti.

Cici’nin aynı zamanda kendi odalarına üye bir şoför esnafı olduğunu belirten Başkan Çeltik, “Kendisinin Mavi Baş dolmuş durağında dolmuşu var.Odamızın üyesi.Kendisine çıktığı bu yolda başarılar diliyorum” dedi.

Çeltik’e teşekkür eden Cici ise, “Ben sadece seçim ve oy zamanı dolmuşçu esnafı yanında görünen biri değilim. Ben Giresun dolmuşçu esnafını zora sokacak Havuz sistemine karşı da Belediye Meclisi’nde 2 üye arkadaş olarak direndik. İyi Parti bu konuda açık tavır almıştır.” dedi

Dolmuş ve şoför esnafının sesi olmak için ne gerekiyorsa yaptıklarını anlatan Cici, “Ben dolmuşçulara verilen zammı az buldum. Bence fazla olmalıydı. Halkın ucuza dolmuşa binmesi için de belediye duraklara kaynak sağlayabilirdi. Hem halk ucuza binerdi hem dolmuşçu esnafı çok ezilmezdi. Benim de dolmuşum var ve para kazanmayı beklerken bu fiyatlarla aldığımız fiyata elimizdeki durağı satabilir miyiz?.Ben o durağı alırken verdiğim paranın şimdi yarısına satmak istesem satamam.Yani dolmuşları bu kadar mali olarak yıpratmak doğru değildi.İnşaallah seçimi kazanırsak dolmuş esnafımızı el ele verip ayağa kaldıracağız.Halkımızı da koruyacağız,dolmuş ve taksi esnafımızı da.Bu çok zor değil”dedi

İsim vermeden CHP grubuna da sitem eden Cici”Dolmuşçulara zam konusunda biz 6’lı masayı dağıtmayı göze alıp dolmuşçu esnafına destek olduk.İsim vermek istemiyorum.Hepsi benim kardeşim ve arkadaşım ama onlar dolmuş zammına karşı çıktılar.Peki akaryakıt sürekli zamlanırken dolmuşçu esnafı ne yapacaktı.Çözümleri neydi.Ben vicdanen rahatım.Her zaman şoför esnafımızın yanında olduk.Dolmuş zammına karşı olanlarla ise şimdi dolmuşçu esnafının dostu olduklarını iddia ediyorlar.Taktiri kamuoyuna bırakıyorum.Hepsi benim arkadaşım ama gerçek dostu da esnafımız bilsin”dedi.

Haber: Mustafa Cici

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?