CİCİ’DEN; KARAN, KARA, ÇAKIRMELİKOĞLU VE USTA’YA ZİYARET

CİCİ’DEN; KARAN, KARA, ÇAKIRMELİKOĞLU VE USTA’YA ZİYARET

İyi Parti Giresun Belediye Başkan adayı Harun Cici ziyaretlerini sürdürüyor. İl Başkanı İnan Taşgöz,Merkez İlçe Başkanı Çetin Ceyran,Bölge Koordinatörü Sema Özkan ve partililerle sahaya inen Cici,dün ilk olarak Giresun Ziraat Odası’nı ziyaret etti.

Başkan Nurettin Karan ve Yönetim Kurulu üyelerinin sıcak ve samimi tavırlarına teşekkür eden Cici,Başkan Karan’dan ,rekolte,fındık fiyatları , bilimsel gübreleme ve makinalı tarım konularında bilgi aldı.Cici ,batı ülkelerinde ki bilimsel tarımın acilen devreye sokulmasını istedi.

Ziraat Odası ziyaretinin ardından Giresun Esnaf Odaları Birliği’ne geçen İyi Parti kafilesi burada Başkan Ali Kara’yı ziyaret ettiler.Kara’nın bu il için önemine dikkat çeken Cici, “Ben kendisi ile Almanya’da konuştuğumda bu il için ne kadar üst düzey projeleri olduğunu görmüştüm.Beni de siyasete girmeye iten ana etkenlerden biri de sayın Kara’nın öneri ve teşviğidir.Sayın Kara’nın yeri kolay kolay dolmaz” dedi.

Kara ise Giresun’da halktan otopark parası alan belediyenin 25-30 yıldır halka yetecek kadar otopark yapmadığını belirterek”Burada halkın yapacağı bir şey yok.Halktan o otopark paraları alındı ama yeni otoparklar yapılmadı.Şu an şehir trafiğinde nefes almak mümkün değil.İnsan yürüyerek bazı araçlardan daha fazla mesafe alıyor.Bu soruna tüm adaylar çözüm üretmeli ve rekabeti artırmalı” dedi.

Bu arada şair Hüseyin Bayraktar’ın Kara için yazdığı şiir ise bol bol alkış aldı.GESOB’tan sonra TSO’yu ziyaret eden İyi Parti heyeti,Başkan Hasan Çakırmelikoğlu tarafından karşılandı.

Çakırmelikoğlu ailesinin başarısının tüm yerli firmalar için örnek bir rol model olduğunu anlatan Cici,”Benim ayrıca yöremin insanı.Başarıları bizleri onore ediyor”dedi.Cici’ye teşekkür eden Çakırmelikoğlu ise ilin ve ülkenin sorunları konusunda İyi Parti heyeti ile fikir alışverişinde bulundu.Kafile son olarak Giresun  OSB Sitesi Başkanı Muammes Usta ve yönetim kurulunu ziyaret etti.Kafileyi kapıda karşılayan ve uğurlayan Usta ,”Tüm adaylara ve partilere kapımız açık.Sonuçta seçmenimiz herkesi dinleyecek ve nihai kararını verecek”dedi.Cici ise nazik karşılamaları için Usta ve ekibine teşekkür etti.

Haber: Mustafa Cici

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?