DIŞ CEPHE GİYDİRME PROJESİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

DIŞ CEPHE GİYDİRME PROJESİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Giresun Belediyesi şehrimizin turizminin geliştirilmesine katkıda bulunmak üzere gerçekleştirdiği çalışmalarına devam ediyor.

Bu kapsamda, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun seçim öncesi projeleri içerisinde bulunan ve 2021 yılı içerisinde başlatılan cephe giydirme ve kaplama projesi Alparslan Caddesi ile Osmanağa Caddesi güzergahı  (Bulancak Durağı ile Keşap Durağı ) arası devam ediyor.

Şehir merkezine modern bir görünüm kazandırmak için başlatılan proje kapsamında dış cephe giydirme çalışmaları programlandığı şekilde ilerlerken, uygulaması biten binalar modern bir görüntüye kavuşup şehre renk katıyor ve halkın beğenisini kazanıyor.

Giresun Belediyesi ve İller Bankası ortak finansmanı ile gerçekleşecek projeyle birlikte görüntü kirliliği bertaraf edilip, şehirde özgün mimarinin ön planda olduğu estetik, modern bir panoramik görünüm kazandırılması hedefleniyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, şehir girişine modern bir görünüm kazandırmak için dış cephe giydirme ve kaplama çalışmaları yapıldığını ifade ederek: “Seçim öncesi vaat ettiğimiz bir projemize daha başladık ve hızla devam ediyor. Giresun’u yaşatan ve yaşayan bir kent yapmak için haftanın her günü mesaide, şehrimizin her bölgesinde çalışma arkadaşlarımızla birlikte hizmet yolunda bir aradayız. Şehrimizin çehresini değiştirmeyi amaçladığımız dış cephe giydirme ve sokak sağlıklaştırma projemiz ile daha modern bir görsellik ortaya çıkacak. Şehrimizin görünümüne önemli katkı sağlayacak olan bu projemiz Giresun’umuza hayırlı olsun.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar