ERDOĞAN BUGÜN GİRESUN’DA…

ERDOĞAN BUGÜN GİRESUN’DA…

Cumhurbaşkanı Erdoğan saat 11.00’de Valilik yanında ki alanda halka hitap edecek

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün  Giresun’da halka hitap edecek.Ak Parti’den yapılan açıklamada mitingin saat 11.00’de start alacağı ifade edildi.

Erdoğan , Valilik yanındaki caddede halka hitap edecek .Miting için hazırlıklar devam ederken,Erdoğan’ın Giresun’a birçok konuda müjde vermesi bekleniyor..

AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz miting öncesi halkı bu organizasyona katılmaya çağırdı

Yılmaz, ‘Büyük Türkiye’ hedefi ve vizyonuyla ‘Türkiye Yüzyılı’nı başlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı bir kez daha Giresun’da ağırlamanın gururunu yaşayacaklarını dile getiren Yılmaz, “Her seçim de milletimizin desteğiyle sandıklardan zaferle çıkan Giresun’umuza bakış açışı her zaman olumlu olan ve Giresun’umuza ayrı bir önem vererek, kazandırdığı hizmetlerle bunu en iyi şekilde ispatlayan, ‘Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır’ diyen, sevdalısı olduğu Giresun halkı ile gönül buluşması gerçekleştirecek Sayın Cumhurbaşkanımız, düzenleyeceği mitingle hemşehrilerimizle kucaklaşacak. Giresun mitinglerimiz her zaman coşkulu olmuştur, vatandaşlarımız da liderine büyük bir ilgi göstermiştir. Her seçimde Giresun’a yakışır bir şekilde destek vererek Cumhurbaşkanımızı zafere taşıyan hemşehrilerimizin 4 Mayıs Perşembe günü miting alanında, 14 Mayıs’ta ise sandıkta yine en büyük desteği verecektir. Bu vesileyle kuruluşundan bu zamana kadar emek veren, ter döken teşkilat mensuplarımıza ve gönül veren, oy veren hemşehrilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum”dedi.

Haber:Hakan Çelebi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?