ESNAF PROJEYE TAM NOT VERDİ VE DERTLERİ İÇİN SÖZ ALDI

ESNAF PROJEYE TAM NOT VERDİ VE DERTLERİ İÇİN SÖZ ALDI

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU ALPARSLAN CADDESİ ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ

Yoğun iş temposundan fırsat buldukça vatandaşla bir araya gelerek istişare eden Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, esnaf ziyaretleri de gerçekleştirerek çalışmaları hakkında bilgilendirme de bulunuyor.

Bu kapsamda, Alparslan Caddesi esnaflarının kahvaltı davetini kırmayan Başkan Aytekin Şenlikoğlu esnaflarla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi.

Cephe giydirme projesinin ele alındığı buluşmada proje üzerinde değerlendirmede bulunuldu. Projenin uygulandığı işyeri sahiplerinin katıldığı buluşmada söz alan esnaflar projenin son derece güzel olduğunu, beğeni topladığını, işyerlerinde müşteri artışının yaşandığını, ancak teknik bazı eksikliklerin yer aldığını belirterek bu eksiklikleri anlattı. Esnafların talepleri ise Belediye yetkilileri tarafından anında not alındı ve eksiklikler için yeni bir proje hazırlanarak, projenin esnaflarla yeniden paylaşılması kararlaştırıldı.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ise şehir girişine modern bir görünüm kazandırmak için dış cephe giydirme ve kaplama projesi uygulandığını belirterek: “Giresun’u yaşatan ve yaşayan bir kent yapmak için haftanın her günü mesaide, şehrimizin her bölgesinde çalışma arkadaşlarımızla birlikte hizmet yolunda bir aradayız. Şehrimizin çehresini değiştirmeyi amaçladığımız dış cephe giydirme ve sokak sağlıklaştırma projemiz ile daha modern bir görsellik ortaya çıktı. Talebiniz üzerine bu konuda fikirlerini öğrenmek için bir arada olalım istedik. Projelerde eksiklikler gözden kaçanlar olabilir. Bizlerde bu taleplerinizi dinledik ve arkadaşlarımız tarafından gerekli çalışmalar yapılarak eksiklikler giderilmesi için proje hazırlanacaktır” dedi.

Esnaflar ayrıca, davete katılımından dolayı Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür etti.

Başkan Şenlikoğlu, toplantı sonrasında cadde boyunca karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet edip fotoğraf çektirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar