Görsel Yönetmenimiz Uğurlu, Ameliyat Oldu

Görsel Yönetmenimiz Uğurlu, Ameliyat Oldu

Fatma Uğurlu; 2 senedir Devlet Hastanesi ve Fizik Tedavi Hastanesi tarafından teşhis edilemeyen ağrılarının teşhisinin yapıldığı ve ameliyatının gerçekleştiği Özel Giresun Ada Hastanesi’ne teşekkür etti.

Haber: SEDAT KARAKAYA

Giresun Gündem Gazetesi Görsel Yönetmeni ve Sayfa Sekreteri Fatma Uğurlu, yaklaşık 2 yıldır sıkıntı yaşadığı kalça ve bel ağrısından Özel Giresun Ada Hastanesi’nde koyulan teşhisin ardından girdiği fıtık ameliyatı ile sağlığına kavuştu.

Yaklaşık 2 senedir  Giresun Prof. Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi  ve Fizik Tedavi Hastanesi’nde gördüğü tedavilerden sonuç alamayan ve ağrılarından kurtulamayan Fatma Uğurlu, 10 Mayıs 2018 Perşembe günü başvurduğu Özel Giresun Ada Hastanesi Fizik Tedavi Uzman Doktoru Celalettin Orzan’ın yaklaşık 5 dakika süren muayenesinin ardından fıtık teşhisi ve şüphesiyle MR çekimine gönderildi.MR sonuçlarına bakan Fizik Tedavi Uzman Doktoru Celalettin Orzan, Fatma Uğurlu’yu ameliyat kararı için Beyin Cerrahi Operatör Doktoru Mustafa Altın’a sevk etti. Doktor Mustafa Altın, MR sonuçlarını inceledikten sonra fıtık teşhisi koydu ve fıtığın patladığı için acilen ameliyat gerektiğini ifade etti.

Ameliyat kararından 1 gün sonra Beyin Cerrahi Operatör Doktoru Mustafa Altın tarafından başarılı bir fıtık ameliyatı geçiren Fatma Uğurlu kısa sürede ağrılarından kurtuldu. Yaşadığı 2 yıllık sıkıntılı süreci anlatan Uğurlu, mikrofonlarımıza konuştu:

FATMA UĞURLU’DAN, ADA HASTANESİ’NE TEŞEKKÜR

“Kalçamda ve belimde uzun süredir yaşadığım sıkıntılardan dolayı Devlet Hastanesi ve Fizik Tedavi Hastanesi’nde tabiri caiz ise mekik dokudum. Bana ödem teşhisi koydular, ancak karaciğer enzimlerinde bozukluk olduğu gerekçesiyle ilaç tedavisine başlanmadı. Ben de bu geçen sürede karaciğer enzimlerinin tedavisine yönlendim. Ardından 1 yıl sonra tekrar bel ve kalça ağrılarımın tedavisine yönelik başvurumu Fizik Tedavi Hastanesi’ne yaptım. Bu hastanedeki Fizik Tedavi Doktoru, bacağımda ödem olduğunu ve ağrılarımın sebebinin ödem olduğunu söyledi.

Bana 18 Haziran’da başlayacak bir fizik tedavi süreci listesi verildi. Ben de ağrılarımın şiddeti sebebiyle bu tarihe kadar bekleyemeyeceğimi düşünerek Özel Giresun Ada Hastanesi’ne fizik tedavi yaptırmak için başvurdum. Benim ilk muayenemi yapan Fizik Tedavi Uzman Doktoru Celalettin Orzan, bacağımda çok az miktarda ödem olduğunu ve ödemin bu kadar şiddetli ağrıya sebebiyet vermeyeceğini düşünerek benim hakkımda fıtık teşhisi koydu ve MR’a gönderdi. MR sonuçlarından gördük ki; fıtığım patlamış.

Beyin Cerrahi Operatör Doktoru Mustafa Altın’ın yapmış olduğu başarılı fıtık ameliyatının ardından sadece 1 gün sonra tüm ağrılarımdan kurtuldum. Bu vesile ile kısa sürede sorunumu teşhis eden Fizik Tedavi Uzman Doktoru Celalettin Orzan’a, ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştiren Beyin Cerrahi Operatör Doktoru Mustafa Altın’a ve Özel Giresun Ada Hastanesi’nin tüm çalışanlarına çok teşekkür ederim. Ayrıca hastanede ziyaretime gelen tüm akrabalara, dostlara, iş arkadaşlarıma, telefon ve sosyal medya üzerinden mesajla geçmiş olsun dileklerini ileten tüm dostlara teşekkür ederim. Allah herkesten razı olsun” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?