HEDEF ; KALICI OLMAK

HEDEF ; KALICI OLMAK

Yeni sezonda Giresun’u 3.ligde temsil edecek olan  Eynesil Belediyespor , ilk etap hazırlıklarını karşılaşmalarını oynayacağı Trabzon’un Vakfıkebir İlçesi’nde sürdürüyor.

Eynesil Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Uğur Kardal” Tarihinde ilk kez yükseldiğimiz profesyonel bu ligde ilk defa oynayan bir kulüp olarak doğru bir kadro ve kulüp yapılanmasıyla kalıcı bir Eynesil Belediyespor, amaçlıyoruz. İlk çıktığımız sezon sıkıntı yaşamak istemiyoruz” dedi

2022-2023 sezonunda TFF 3.Lig 2.grupta mücadele edecek olan ve çalışmalarını Teknik Direktör Hasan Uğur Kardal gözetiminde ilk etap kamp çalışmalarını 4 Ağustos tarihine kadar Vakfıkebir İlçe Stadı’nda sürdürecek olan Eynesil Belediyespor, 2.etap kamp programı için yönetim ile görüşerek uygun bir yer arayacak.

Transfer çalışmalarını, Eynesil Belediyespor sportif Direktörü Ali Ömür ile sürdürdüklerini ve eksik olan bölgelere takviyeler yapacaklarını söyleyen Eynesil Belediyespor Teknik Direktör Hasan Uğur Kardal” Tarihinde ilk kez yükseldiğimiz profesyonel bu ligde ilk defa oynayan bir kulüp olarak doğru bir kadro ve kulüp yapılanmasıyla kalıcı bir Eynesil Belediyespor, amaçlıyoruz. İlk çıktığımız sezon sıkıntı yaşamak istemiyoruz. Belediye başkanımız Ahmet Latif Karadeniz, Kulüp başkanımız Nail Civil destekleri için teşekkür ederim” dedi.

TFF 3.Lig 2.grupta mücadele edecek olan temsilcimiz Eynesil Belediyespor’un ilk maçını 3 Eylül 2022, Ergene Velimeşe Spor ile saat 17:00’de Mustafa Kemal Atatürk Stadyumu’nda oynayacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?