HER KARŞILAŞMA FİNAL

HER KARŞILAŞMA FİNAL

Eynesil Belediyespor Teknik direktörü Ercan Albay  “İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Hazırlık maçları oynayarak eksiklerimizi gördük ve gidermeye çalıştık. Şimdi tamamen Karşıyaka maçına yoğunlaştık”dedi.

15 günlük Bolu kampının ardından üç gün izin yapan ve önceki akşam İlçe Stadı’nda gerçekleştirdiği antrenmanla ilk haftadaki Karşıyaka müsabakasına yoğunlaşan Eynesil Belediyespor’da teknik adam Ercan Albay, yarışa maç maça bakacaklarını dile getirdi.

Tecrübeli hoca; “İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Hazırlık maçları oynayarak eksiklerimizi gördük ve gidermeye çalıştık. Şimdi tamamen Karşıyaka maçına yoğunlaştık” şeklinde konuştu.

HER MAÇ FİNAL

Sezonun ilk hafta maçlarının her zaman takımlar açısından zor geçtiğine dikkat çeken Ercan Hoca;”Kadromuzu büyük oranda yeniledik ve bir uyum süreci yaşanıyor. Kampta bunu gidermeye çalıştık ancak ligin ilk haftaları daima takımlar açısından zor geçer. Biz bu zorluğun üstesinden gelmek hedefindeyiz. Her maça final maçı gözüyle bakacağız. Grubumuzda bizim gibi iddialı kadro kuran ekipler var. Bence güzel bir sezon olacak. Sonunda sevinen taraf olabilmemiz için de çok çalışacağız. Eynesil Belediyespor’da bizi güvenenleri mahcup etmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

Haber : Osman Yılmaz

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?