İYİ PARTİ’DE GİRESUN RÜZGARI

İYİ PARTİ’DE GİRESUN RÜZGARI

İyi Parti Giresun eski İl Yöneticisi işadamı Harun Cici, İYİ Parti’den Giresun Belediye Başkanlığı için resmen aday adayı oldu.
İyi Parti GİK üyesi avukat Ünzile Yüksel, İyi Parti İl Başkanı İbrahim Önal ve İyi Parti Giresun Teşkilat Başkanı Ahmet Memiş ile Genel merkeze giden Harun Cici, burada aday adaylığı başvurusunu yaptı.
AKBURAK DA KARŞILADI
İyi Parti GİK üyesi ve hemşehrimiz Burak Akburak ve Milletvekili adayı Osman Çalışkan ilimizden giden heyet ile özel olarak ilgilenirken, İyi Parti Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Mahalli İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Musavat Dervişoğlu, Strateji, İletişim, Propaganda ve Tanıtımlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Sanayi, Teknoloji, Çevre ve Gençlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Temizer, İyi Parti Teşkilat Başkan yardımcısı Mehmet Aslan, ayrı ayrı ziyaret edilerek fikir alışverişinde bulunuldu.
YÜKSEL VE ÖNAL’A BÜYÜK İLGİ
Bu arada GİK üyesi Ünzile Yüksel ve İl Başkanı Önal, Genel merkezin adeta gözdesi olurken, parti kurmaylarının Giresun heyetini adeta bağırlarına basmaları dikkat çekti.
İyi Parti Giresun ile resmi kararını ise daha sonra açıklayacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar