KARAOSMANOĞLU: GİRESUN OLARAK TEK YUMRUK OLALIM

KARAOSMANOĞLU: GİRESUN OLARAK TEK YUMRUK OLALIM

Giresun’da yayın yapan 6 günlük gazete yetkilisi MHP İl Başkanı Abdullah Karaosmanoğlu ve il yönetim kurulunu ziyaret etti.

Ziyarette ilin ve ülkenin genel sorunları konuşulurken,çoğu gazete temsilcisinin Karaosmanoğlu’nun öğrencisi çıkması dikkat çekti.

Karaosmanoğlu yerel seçimlerde birlik ve beraberlik istediklerini ifade ederek kendilerinin ilçelerde kendi adaylarını ,merkezde ise AK Parti’yi destekleyeceklerini vurguladı.

Karaosmanoğlu ayrıca esnafın üzerinde ciddi tazminat ve SGK prim baskısı olduğunu ifade ederek yetkililerden bu konuda çözüm istedi.

Karaosmanoğlu, Giresun’un ülke için tarihi sorumluluklar üstlendiğini ifade ederek “Bu devlet kurulurken Giresun insanı lokomotif oldu.O yüzden seçimlerde kardeşliği bozacak zerre bir olumsuzluğu istemiyoruz.Biz adaylarımızı çıkardık.Hakem olan seçmendir.Bize yetki verirse halkımıza hizmet için elimizden gelen azami gayreti göstereceğiz.Seçmenimiz kimse yetki verirse ona sahip çıkmak da demokrasinin gereğidir.Bu ülke hepimizin”dedi

Gerçekleşen ziyarete Güncel Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ercan Tarı, Gündem Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mustafa Cici, İleri Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mesut Erdoğan, Yeni Giresun Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatih Öztürk, Öncü ve Ekspres Gazeteleri Yazı İşleri Müdürü Safa Ertürk katıldı.

Haber: Mustafa Cici

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?