KELEŞ, 3 PUANA ŞARTLANDIRDI

KELEŞ, 3 PUANA ŞARTLANDIRDI

Giresunspor’un yeni sezona bu akşam deplasmanda Balıkesirspor maçıyla başlayacağını anımsatan Teknik adam Hakan Keleş, “Giresunspor olarak biz kadromuzu büyük oranda yeniledik. Kamp döneminde ve kendi tesislerimizde yaptığımız antrenmanlarda takım olma yolunda önemli mesafe kat ettik. Ancak takdir edersiniz ki hem yeni bir takım olmanın hem de içerisinde bulunduğumuz koronavirüs pandemisi nedeniyle bazı dezavantajları lehimize çevirebilmek için bir süreç gerekiyor. Giresunspor olarak biz bu geçiş sürecini en minimum seviyeye çekebilmek için gerçekten büyük çaba sarf ettik, ediyoruz. Artık lig başlıyor. Bundan sonra son sözü sahada futbolcularımız söyleyecekler. Ben takımıma güveniyorum. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Verdiğimiz emeklerin karşılığını ligde haftalar ilerledikçe alacağımıza inancın tam. Balıkesirspor maçıyla birlikte yeni sezona iyi bir giriş yapmak istiyoruz. Balıkesir’e kazanmaya geldik. İnşallah her şey bizim planladığımız gibi olur ve lige moralli bir giriş yaparız” şeklinde konuştu.
PÜRÜZ YOK
Giresunspor’un Basın Sözcüsü Karademir: “Hakan Hoca; Balıkesirspor deplasmanında kimi oynatır bilemiyorum ama istediği her oyuncuyu görevlendirebilir. Kimsenin lisans işlemlerinde bir pürüz yok” dedi.
Karademir, teknik adam Hakan Keleş’in Balıkesirspor deplasmanında 26 oyuncudan oluşan oyuncu kadrosundan istediğine şans verebileceğini ifade etti.
Bu akşam deplasmanda oynayacakları zorlu Balıkesirspor müsabakasında kadrolarına yeni kattıkları 15 futbolcunun da forma giyebileceğini ifade eden Basın Sözcüsü Karademir; “Hocamız kimi oynatır bilemiyorum ama istediği her oyuncuyu görevlendirebilir. Kimsenin lisans işlemlerinde bir pürüz yok. Pazartesi akşamı Balıkesirspor’un karşısına yenilenmiş kadromuz ile çıkacağız. Taraftarımız endişe etmesin” dedi.
Pazartesi günkü rakipleri Balıkesirspor’un transfer yasağından dolayı oyuncu alamamasının maçın kolay geçeceği anlamını taşımadığını kaydeden Basın Sözcüsü Ferhat Karademir; “Her maçın kendine göre bir zorluğu var. Balıkesirspor’un transfer yapamasa da iyi bir oyuncu grubuna sahip olduklarını biliyoruz. Bizim hedefimiz o deplasmandan kayıpsız dönmek. Rakibe göre daha tecrübeli bir ekibiz. Tecrübemizi Balıkesir’de konuşturarak çok istediğimiz üç puanı alarak evimize döneceğiz. Buna olan inancımız tam” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar