KEŞAP’TA MUSTAFA KEMAL KURT HEYECANI

KEŞAP’TA MUSTAFA KEMAL KURT HEYECANI

Keşap Belediye Başkan aday adayı Mustafa Kemal Kurt, ilçenin sorunlarını yakından bildiğini ve çözümü için ciddi gayret göstereceğini açıkladı
Gündem Gazetesi olarak biz sorduk, Kurt cevapladı.
MUSTAFA KEMAL KURT KİMDİR?
-1965 yılında Keşap’ta doğdum. İlkokulu orada okudum. Liseyi Giresun’da bitirdim ve Keşap’tan hiç ilgimi alakamı kesmedim. Her gün oradayım.
Her gün Keşap’tayım. Halkımla beraberim.
SİYASETE NE ZAMAN BAŞLADINIZ?
-1987 yılında Refah Partisi’nde il başkan yardımcılığı, yönetim kurulu üyeliği, ayrıca Fazilet Partisi’nde Belediye meclis üyeliği yaptım.
Fazilet Partisi kapatılınca, 14 Ağustos 2001’de AK Parti’nin kurulmasıyla birlikte, bu partinin kurucu il yönetim kurulu üyeliği ile birlikte, il başkan yardımcılığını yaptım.
Keşap Belediye başkanı olursam, ilk önce işsizlik sorununu, ekibimizle, projeler yapıp çözeceğiz.
Hemşerilerimizle istişare edip tüm sorunları çözeceğiz. 7/24 hemşerilerimin emrinde olacağım. Kibirli olmayacağız. Kendimizi beğenmeyeceğiz. Belediyenin kapısı herkese açık olacak. Halkımızla ağlayıp halkımızla güleceğiz.
2011’de Olağan kongrede Keşap İlçe Başkanı oldum. 2014 yerel seçimlerinde MHP’de olan belediye başkanlığını AK Parti olarak aldık ve İl Genel Meclisini 2’ye çıkardık ve gayretli çalışmalarımızla bunu sağladık. 2014 yılında ilce başkanlığından ayrıldık.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?