MEHMET UZUN AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI

MEHMET UZUN AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI

Batlamalılar Derneği eski Başkanlarından Mehmet Uzun, AK Parti Giresun Belediye Meclis üyeliği için aday adayı oldu. Önceki Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer’e resmi başvuru dilekçesini sunan Uzun, belediye seçimini kazanacaklarını söyledi.
Uzun’a başarılar dileyen Başer ise meclis listesinin daha sonra açıklanacağını söyledi.
Bu arada Uzun’un adaylık başvuru törenine, sevenleri yoğun ilgi gösterdi.
Uzun’un Özgeçmişi ise şöyle; 1959 Giresun Batlama Gedikli köyü doğumluyum. İlkokulu köyümde, orta okulu Atatürk orta okulunda, Liseyi de Giresun lisesinde okudum.
2002 yılından beri üyesi olduğum partime daha fazla hizmet etmek için Federasyonlardaki ve dernekteki arkadaşlarıma akrabam olan muhtarlara danışarak ve siyasi büyüklerimin de fikirleri alarak belediye. Meclis üyeliğine aday adaylığı müracaatımı yapıyorum, destekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum iyi ki varsınız.
Daha sonra 2014 yılında yine ben ve arkadaşlarımla Tüm Giresun Kültür Turizm Derneğini kurduk ve halen başkanlığını yürütüyorum.
Bu arada cemiyetçilik işlerini de aksatmadım.
Batlamalılar Derneği’nin kurucu üyeliğini ve başkanlığını yaptım.
Daha sonra is hayatına atılarak ülkemin çeşitli illerinde orman ağaçlandırma isi yaptım. Diyarbakır’dan İzmir’e kadar 50 milyondan fazla fidanın toprakla bulunmasına vesile oldum.
Giresun Dernekler Federasyonu ile Anadolu Demokratlar Federasyonunda yönetim kurulu üyesiyim hala görevlerim devam ediyor. Ayrıca Türkiye Basın Birliği Anayurt Gazetesi Giresun temsilcisi Başkent Postası Gazetesinin Doğu Karadeniz Temsilcisiyim. Giresun Gündem Gazetesi yazarıyım.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?