MİLLETVEKİLİ AYDIN’DAN ÖNEMLİ TESPİTLER

MİLLETVEKİLİ AYDIN’DAN ÖNEMLİ TESPİTLER

Aydın, Osman Ağa, Giresunspor, Fiskobirlik, yeşil yol projesi başta olmak üzere ilin temel sorunlarıyla ilgili önemli tespitlerde bulundu

Ak Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, Osman Ağa ve Hüseyin Alpaslan gibi milli değerlerin kıymetini bilmek ve hizmetlerini yeni nesillere aktarmak gerektiğini söyledi.

Dün, Yetimoğlu Restaurant’ta bir basın toplantısı düzenleyerek basının sorularını yanıtlayan Aydın, Giresun Milletvekilleri olarak milli kahramanların hizmetlerini taktirle karşıladıklarını vurguladı.

Gazetecilerin; Giresunspor, Fiskobirlik, Yeşil Yol projesi ve Özel İdare ile ilgili sorularını ayrı ayrı yanıtlayan Aydın,Giresunspor’un şampiyon olacağını ifade etti.

Aydın,transfer tahtası konusunda eski Bakan Canikli ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sezon başı ciddi fedakarlıkları olduğunu belirterek”Ben ,sayın Nurettin Canikli ve sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a bu destekleri için teşekkür ediyorum.Takımımız iyi yolda.Şu an lideriz.İnşallah şampiyon olacağız.Ayrıca takıma sponsor olan Albayraklar ve Enver Yücel firması ve diğer destek verenlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Unuttuklarım olabilir. Kim emek verdiyse teşekkür ediyorum” dedi.

Gazeteci Harun Saygılı’nın sorduğu ,”Giresunspor’a gönderilmek istenen 5 trilyonluk kaynak kabul edilmedi mi?”şeklindeki soruya da açıklık getiren Aydın”Bu konuyu ilk defa duyuyorum.Bence her kuruş kabul edilmelidir.Devlete mal olmuş kişiler bu tür konularda yanlış adım atmaz.Konuyu tam bilmediğim için net bir şey söyleyemem” dedi.

Aydın,Fiskobirlik’in yanında olduklarını ancak bu birliğin Bulancak OSB’de ki arsaya hala yatırım yapmamasını eleştirdi.

Aydın ”Fiskobirlik her yöreye yatırım yapabilir.Bunda sakınca yok ama Bulancak OSB’deki yatırım çok gecikmiştir” dedi. Aydın ,Yeşil Yol projesini de takip ettiklerini ifade ederek”Biz Giresun’un ve bölgenin yararına olan her proje için tüm gücümüzle çalışıyoruz” ifadesini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar