MÜDÜR SARI VE EKİBİNE BU GURUR YETER

MÜDÜR SARI VE EKİBİNE BU GURUR YETER

GİRESUN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU PERFORMANS GRUBU’NDA 1. OLDU.

Giresun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü başarılarıyla fark yaratıyor.Müdür Mustafa Sarı ile ayrı bir ivme kazanan Müdürlük ,2023 hedeflerine üstün bir performansla dikkat çekici bir başarı elde etti. Toplamda 16 hedef belirlenmişken, İl Müdürlüğü bu hedeflerin 15’ini aşarak %137.18’lik bir ortalama ile Türkiye genelinde 6. Performans Grubu içinde birinci sıraya yerleşti.

Özellikle İşbirliği yapılan iş yerlerine işe yerleştirme konusundaki etkileyici performansıyla da ön plana çıkan Giresun İŞKUR İl Müdürlüğü, %93.2 ‘lik bir başarı elde ederek Türkiye birinciliğini kazandı.

Yapılan açıklamada, “Giresun İl müdürlüğümüz; Genel Müdürlüğümüz tarafından yapılan, 2023 yılı performans değerlendirme kriterlerine göre, bulunduğu 6. grup iller (Giresun, Kastamonu, Aksaray, Batman, Osmaniye, Adıyaman, Bolu, Rize) arasında performans 1. ilan edilmiştir.

Bu başarının elde edilmesinde özveri ile çalışan mesai arkadaşlarımı can-i gönülden tebrik ediyorum. Ayrıca başta sayın valimize,; kurumsal taleplerimizde desteğini esirgemeyen milletvekillerimize, kamu kurumlarımıza, yerel yönetimlerimize, işbirliği ve uyum içinde çalıştığımız ticaret ve sanayi odalarımız, esnaf ve sanatkarlar birliğimiz, osb yönetimleri, mmm odası ve kıymetli çalıştığımız çok değerli İşverenlerimize, program ve teşviklerle, hizmetlerimizin duyurulmasında bize katkı sunan basın camiamıza teşekkürlerimi sunuyorum” denildi.

Haber: Hakan Çelebi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?