MÜJDAT BAYRAKTAR YARIN ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR

MÜJDAT BAYRAKTAR YARIN ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR

Gündem Gazetesi’ni dün ziyaret eden Bayraktar,4 milletvekili çıkarmak istediklerini söyledi.

İyi Parti Giresun İl kongresi için geriye sayım sürerken,İl Başkan adaylarından Müjdat Bayraktar yarın saat 14.00’de bir basın toplantısı düzenleyerek adaylığını açıklayacak

Dün gazetemizi ziyaret ederek projelerini anlatan Bayraktar,tabandan ciddi ilgi gördüğünü ifade ederek”Süreç ilerledikçe ibrenin bize doğru döndüğünü görüyorum”dedi

Bayraktar” Ben ve kadrom Giresun’u çok iyi tanıyan ve sorunlarına çözüm üretebilecek donanıma sahibiz. Giresun sevdalısı insanlarız. Bu kongre sürecinde aday olmamızın tek bir nedeni var. O’da partimize ve halkımıza hizmet etme aşkıdır. Umarım üyelerimiz teveccühünü bizden yana kullanır ve bize hem partimize hem de şehrimize hizmet etme şansı tanırlar.” dedi.

1976 Yılı Keşap İlçesinde doğdum. İlkokul 2. Sınıfa kadar Keşap’ta okudum sonrasında eğitim hayatıma Giresun’da devam ettim. Orta Okul ve Liseyi Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesinde bitirdim. Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce İletişim Fakültesi Mezunuyum. 2 yıl Yüksek lisans ve İşletme mastırı yaptım. Askerlikten sonra New York’ta ve New Jersey’de İngilizce eğitim aldım. Aynı zamanda Amerika’da emlak şirketinde çalıştım. 2,5 yıl sonra Türkiye’ye dönüş yaptım. 10 yıl BİM’de yöneticilik yaptım. 20 yıldır dışarıda çalıştıktan sonra 3 yıldır Giresun’da yaşıyorum ve fındık ticaretiyle uğraşıyorum.

Meral Akşener’in güçlü bir Lider olması beni gerçekten çok etkiledi. Türkiye’nin kadın siyasetçilere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Bir diğer etmen de bu oldu. Ayrıca İYİ Partiyi daha Merkez partisi olarak düşündüm. Benim siyasi düşünceme ve ideolojik yapıma daha yakın olduğu için İYİ Partide siyaset yapmaya karar verdim. İYİ Parti bir kitle partisi ve özgürlükçü bir partidir.

Yapılacak olan kongre öncesi aday sayısının fazla olması oldukça mutluluk verici. Bu tamamen olması gerektiği gibi demokratik bir yarış olacaktır. Partimiz açısından da iyi, bu partimizin kendini hak ettiği yere konuşlandırdığı anlamına geliyor.

Her 2 adayda benim için kıymetli insanlar. Kamil Tokul Bey benim yaşıtım ve değerli bir dostum. İsmail Bektaşoğlu Ağabeyimizde bizim büyüğümüz ve çok değerli bir insan. Partimizin kurulduğu günden bu güne emek vermiş isimler. Dolayısıyla onlarla Başkanlık yarışına girecek olmak bizi mutlu ediyor.

Parti içinde asgari düzeyde zıt fikirli arkadaşlarımızı birleştirip, aynı görüş ve düşünce ile beraberlik sağlayarak, partimiz için geleceğe damga vurmak istiyoruz. Partimizden 4 Milletvekili çıkartıp, İlimizin hizmet noktasında yaşadığı sıkıntıları ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Bizim temel amacımız herkesi kucaklayan ve birleştirici zihniyet ile hareket eden bir yönetimle yola devam etmek. Ben hizmet aşkıyla İl Başkanlığına aday olmaya karar verdim. Biz Giresun’da pek çok hizmete imza atabilecek yetenek ve donanımda olan insanlarız. Bu güne kadar edindiğim tüm tecrübe, bilgi ve birikimimi Giresun’a ve partime hizmet edebilmek için kullanmak istiyorum. Benim meslekte öğrendiğim en önemli şey takım liderliğidir. Takım liderliği yaparak partimizi geleceğe daha güçlü taşımak için bende varım dedim.

Ben 20 yıllık çalışma hayatımda tam da bu alanda kendimi geliştirdim ve yetiştirdim. Tabi ki kendime bu noktada güvenmesem Başkanlık yarışında bende varım demezdim. Ben yıllarca pazarlama müdürlüğü yaptım. Ve Halkla ilişkiler bölümünde hizmet ediyorsanız, önce stres yönetimini öğrenmeniz gerekir. Olağanüstü durumlar karşısında hep sakin kalıp, doğru karar verme olgusunu geliştirmezseniz başarılı olamazsınız.

Üyelerimiz adaylığım noktasında beni yalnız bırakmadı ve yanımda durdular. Üyelerimizin çoğu benim aday olmamı istiyor. Donanımlı olmam ve kendimi yetiştirmiş olmam nedeniyle bu görevde başarılı olacağıma inanıyorlar. Ancak bu oya ne kadar yansır tabi ki bunu bilme şansım yok. Artık halkımız Giresun’a hizmet edebilecek olan insanların yanında olsunlar. Biz bu kente hayatımız boyunca kazandığımız tüm birikimlerimizi aktarmak istiyoruz. Ben ve kadrom Giresun’u çok iyi tanıyan ve sorunlarına çözüm üretebilecek donanıma sahibiz. Giresun sevdalısı insanlarız. Bu kongre sürecinde aday olmamızın tek bir nedeni var. O’da partimize ve halkımıza hizmet etme aşkıdır. Umarım üyelerimiz teveccühünü bizden yana kullanır ve bize hem partimize hem de şehrimize hizmet etme şansı tanırlar.”dedi.Haber:Hakan Çelebi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?