ORTALIK KARIŞTI.. CHP’DEN İKTİDARA ŞOK GİRESUNSPOR İDDİALARI

ORTALIK KARIŞTI.. CHP’DEN İKTİDARA ŞOK GİRESUNSPOR İDDİALARI

“ Giresunspor’a özel çabalarla vergi borcu ekletilmesi çifte standarttır”diyen Uzunalioğlu“. Şimdi soruyorum size ey bu denetçileri Giresunspor’un başına musallat edenler; madem bir şüpheniz vardı neden haziran ayında yapılan kongrede bunu dile getirmediniz, neden mevcut yönetimin karşısına aday çıkarmadınız da şimdi başka yollarla yönetimi bıraktırmaya zorlamaktasınız?”ifadelerini kullandı

CHP  İl yönetimi,Giresunspor’a özel çabalarla vergi borcu ekletidiğini iddia etti ama bu eylemi hangi siyasetçinin yaptığını açıklamadı

İl Başkanı Av. Gültekin Uzunalioğlu,Giresunspor’daki denetimi eleştirdi.

Uzunalioğlu yaptığı açıklamada; “Giresunspor’da 3 aydır devam eden denetim, artık kabak tadı vermiştir ve kulübe zarar veren bir hale dönüşmüştür. Bu sözlerimiz lütfen yanlış anlaşılmasın. Denetim yapılmasına asla karşı değiliz, tabiki her kulüp denetlenmelidir.

Ama liglerin başlamasına sayılı günler kala denetimlerin hala sonuçlandırılmamış olması, bu vesileyle yönetimin üzerinde adeta tahakküm kurulması, denetimi 3 ay gibi uzun bir süreye yaydırarak yönetimin iş yapamaz hale getirilmesi, yönetimin yalnızlaştırılmasına sebebiyet verecek şekilde kulübe yardım eden herkesten yazılı savunma istenerek adeta tüm şehire korku salınması ve sanki Giresunspor’a yardım etmenin kötü bir olaymış gibi algılatılması kulübümüze çok büyük zararlar vermektedir. Denetlenecekse her kulüp denetlenmelidir, sadece Giresunspor değil.

 

Ama görüyoruz ki süper ligde bulunan diğer takımların; bırakın denetlenmesini, devlete olan borçlarının Cumhurbaşkanınca silindiği bir ortamda, Giresunspor’a özel çabalarla vergi borcu ekletilmesi çifte standarttır.

Bu iş denetimden çıkmış adeta birkaç siyasetçinin Giresunspor ile hesaplaşmasına ve mobingine dönüşmüştür. Şimdi soruyorum size ey bu denetçileri Giresunspor’un başına musallat edenler; madem bir şüpheniz vardı neden haziran ayında yapılan kongrede bunu dile getirmediniz, neden mevcut yönetimin karşısına aday çıkarmadınız da şimdi başka yollarla yönetimi bıraktırmaya zorlamaktasınız? Kulüplerde hesap kongrelerde sorulur.

Bunun dışındaki olaylar belden aşağı vurmaktır. Sırf bu uzadıkça uzayan denetim nedeniyle takımımız; gelir toplayamaz, transfer yapamaz hale getirilmiş ve bu sebeplerle süper ligden düşme tehlikesi ile karşı karşıya bırakılmıştır. Dünya üzerinde hiçbir futbol takımı, Giresunspor’un 3 aydır uğradığı denetim işkencesine maruz kalmamıştır. Ama unutulmamalıdır ki Giresunspor sahipsiz değildir.

Bizce bu denetim, yönetimi yıldırmak, bıktırmak ve bıraktırmak için kasıtlı olarak talimatla uzatılmaktadır. Bu denetimi kasıtlı olarak uzattıranlardan, gün gelir şanlı Giresunspor taraftarı hesabını sorar.

Takımımız bu yıl süper ligden düşerse şimdiden tarihe not düşelimki bunun tek sorumlusu mevcut denetçileri kulübümüze yollayan ve denetimi talimatla uzattıran siyasilerdir. Buradan size son kez sesleniyorum; transfer dönemi boyunca yönetimi kilitleyen bu denetimi bir an önce sonuçlandırın ve Giresunspor’u rahat bırakın.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?