ÖZDEMİR’DEN ATTAR’A AÇIK DESTEK

ÖZDEMİR’DEN ATTAR’A AÇIK DESTEK

Giresun’un efsane Milletvekillerinden Op. Dr. Ergun Özdemir, Gündem Gazetesi’ni ziyaret etti ve rektörlük seçimleriyle ilgili net mesajlar verdi.

Giresun’da yaklaşık 10 bin insana iş ve aş vermesiyle tanınan emektar milletvekillerimizden Ergun Özdemir, Gündem Gazetesi’ni ziyaret ederek önemli açıklamalar yaptı.

REKTÖR ÇOK BAŞARILI

Usta Gazeteci Adil Şahin ile tesadüfen karşılaşarak hasret gideren Özdemir, Giresun Üniversitesi Rektörü Aygün Attar’ın bu il için bir fırsat olduğunu belirtti.

Özdemir;  “Sayın Attar’dan önceki öğrenci ve fakülte sayısı ile şimdiki sayıları kıyaslayan her vicdanlı kişi,sayın Attar’ın başarılı olduğunu görüyor..Giresun’un kaderini tek başına değiştirmiş bir insana ,bu kadar haksız bir yaklaşım ola-maz..Hizmet edene hakaret değil,teşekkür edilir..yıllardır,gece gündüz Giresun için çalıştığını dünya görüyor..Yapılan bir şeyi yok saymak doğru değil” dedi.

“ATTAR DEVAM ETMELİ”

Giresun’da uzun  süre aktif siyaset yapan ancak en önemli hizmetlerini müsteşarlığı döneminde hayata geçiren Özdemir, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün ATTAR’ın en az bir dönem daha rektör olarak Giresun’da kalmasının büyük önem taşıdığını belirterek; sağ duyu sahibi herkesi Attar’a sahip çıkmaya çağırdı.

Özdemir, Attar’ın dünya çapında bir bilim adamı olduğunu hatırlatarak; kendini iyi yetiştirmiş ve dünya siyasetine kabul ettirmiş bireylerin dışlanmasının yerel ve genel anlamda büyük kayıp olacağını sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?