ÖZTÜRK’TEN LİDERLİK DERSİ

ÖZTÜRK’TEN LİDERLİK DERSİ

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, İl Başkanı Kenan Tatlı ve ilçe başkanları istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.
Toplantıya ilişkin açıklamalarda bulunan Milletvekili Cemal Öztürk;”Çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçe Başkanlarımızla yaptığımız değerlendirme toplantısında Giresun ve ilçelerinde mevcut sorunları ve vatandaşlarımızdan gelen talepleri görüştük. Notlar aldık. Çözüm için yapılacak çalışmaları başlattık. İlgili kurumlar nezdinde girişimlere başladık. Yeni dönemde de parti programı doğrultusunda ‘gönül seferberliği’ başlatarak; maske, mesafe ve temizlik kurallarını gözeterek çalışmalara devam edileceğini teyit ettik”dedi.
Gönül siyasetinin AK Parti’nin bir stratejisi olduğunu söyleyen Öztürk,“Bizler teşkilatlarımızla birlikte milletimizin gönlüne hitap ediyoruz. Bu anlayış içinde koronavirüs salgını sürecinde yeni kurallarla halkımıza gideceğiz. Sosyal mesafeyi koruyarak, maske takarak gençlik, kadın kollarımız, mahalle teşkilatlarımız, ilçe teşkilatlarımız ve il teşkilatımızla birlikte sahada halkımızın içinde olacağız. Elbette kurallara uyarak bu çalışmaları yapacağız ve kimseye zarar gelmemesi için koronavirüs ile ilgili tüm kuralları yerine getireceğiz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?