PETEK SİTESİNE 1000 METREKARELİK KALDIRIM ÇALIŞMASI

PETEK SİTESİNE 1000 METREKARELİK KALDIRIM ÇALIŞMASI

Giresun Belediyesi, şehir genelinde kaldırım yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürürken, yenilenen kaldırımlar ile birlikte caddeler daha güzel ve daha konforlu bir görünüme kavuşuyor.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri aciliyet sırasına göre bozuk halde yol ve kaldırım kalmaması adına hummalı biçimde çalışmaya devam ediyor.

Bu kapsamda ekipler tarafından, Çıtlakkale Mahallesi Petek Sitesi ve civarında kaldırım seferberliği başlatıldı. Çalışmayla birlikte mevcut kaldırımlar yenilenirken, kaldırımı olmayan sokaklar da modern kaldırıma kavuşacak. 1000 metrekareyi aşan bu çalışmanın kısa zamanda tamamlanarak halkın kullanımına sunulması hedefleniyor.

Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, kaldırım çalışmalarının belirlenen ihtiyaçlar ve vatandaşların talepleri doğrultusunda devam ettiğini belirterek: ‘’Şehrimizdeki ulaşımın rahatlaması ve kaldırımların daha kullanışlı hale gelmesi için gerçekleştirdiğimiz asfaltlama ve kaldırım çalışmalarımızı planlı bir şekilde sürdürüyoruz. Her mahallemizin beklentisine cevap verebilmek için yoğun bir tempo ile çalışıyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar