ŞENLİKOĞLU ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

ŞENLİKOĞLU ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu Sanayi sitesi Esnafını ziyaret etti.

Sanayi Sitesine çok önem verdiklerini ifade eden Şenlikoğlu şunları kaydetti; “Sanayi sitesi bizim için bacasız Fabrika görevini görmektedir. Burada binlerce kişi istihdam ediyor. Bu nedenle burada gereken çalışmalar titizlikle yapılmalıdır. Ancak gittiğimiz birçok yerde olduğu gibi burada da esnafın bizden büyük beklentisi var. Bu beklentileri karşılamak bizim en önemli görevimizdir. Buranın sorunlarını biliyor ve buna göre planlarımız mevcut” dedi.

“Laf değil, hizmet derdindeyiz” diyen Şenlikoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü; “Biz halkımızın derdini kendimize dert edindik. Bizim ideoloji ile işimiz olmaz. Ömrümüz yettiği kadar halkımız için her ne pahasına olursa olsun, hizmetin en iyisini yapmaya mecburuz. Biz oy avcılığı yaparak laf üretme derdinde değiliz. Herkes gibi bizde bu şehri seviyoruz. Ancak sevmek yetmiyor. Reel projelerle, sağlam ve geleceğe yatırımlarla hizmet planlanır. Laf değil hizmet ve icraat konuşmalı. Hedefimiz Giresun’u gelişmiş şehirler arasına sokmak olacak” dedi.

AK Partinin Yerel Yönetim anlayışına vurgu yapan Şenlikoğlu,

“Bizler hizmette çağ atlamış bir partinin mensubuyuz. AK Parti demek hizmet demektir, AK Parti demek proje demektir. Bu şehrin sorunları AK Partili bir Belediye ile çözüme ulaşacağı kesindir. Vizyon ve hayaller ne kadar güçlü olursa, o kadar çok hizmet, aş, iş ve huzur olur. Bizi ilgilendiren ve yardımcı olabileceğimiz her konuda esnaflarımızın ve hemşehrilerimizin bildirdiği tüm sıkıntıları giderip talep edilen tüm ihtiyaçları karşılamak için ne lazımsa yapacağız. Bundan sonrada her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Emrinize amadeyim” diyerek sözlerine son verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?