ŞENLİKOĞLU’NDAN ÇAĞRI

ŞENLİKOĞLU’NDAN ÇAĞRI

Depremin yaralarının sarılması için ülke genelinde ciddi gayret gösterilirken,Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ,halkın dayanışma anlayışına teşekkür etti.Bu arada Giresun Valiliği de çalışmalarına devam ederken,hayırsever vatandaşların erzak yardımları için 0506 126 3590 numaralı telefondan Halil Yaman,0544 442 9290 numaralı telefondan ise Mustafa Demirağ  adlı görevlilere  ulaşmalarını önerdi.

Giresun Belediyesi ilk günden beri aralıksız çalışma yürütürken, şehre gelen vatandaşların rahat edebilmeleri için önemli adımlar attı

Giresun Belediyesi , depremzedelerin ev eşyası ihtiyaçlarını karşılamak için yardımsever vatandaşların bağışladığı kullanılabilir durumdaki ev eşyalarını toplayarak, Belediye Kültür ve Fuar Merkezi yardım toplama alanından ihtiyaç sahibi depremzedelere ulaştırıyor.

Afet bölgelerinden gelerek Giresun’da evlere yerleştirilen depremzedelere verilmek üzere başta beyaz eşya, mobilya, mutfak eşyası gibi ürünleri bağışlamak isteyenler 444 4 028 nolu telefonu arayarak eşyalarının alınmasını sağlayabiliyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Bugün birbirimize sahip çıkma ve depremzede vatandaşlarımızın yaralarına bir nebze merhem olma günüdür. Kullanılabilir durumdaki ikinci el eşyaları olan veya sıfır eşya bağışlamak isteyen vatandaşımız da olabilir. Belediyemize ulaşmaları halinde eşyaları evlerinden alıyoruz. Bu konuda vatandaşlarımızdan ilgi ve destek bekliyoruz. Gelin yaraları birlikte saralım.” Şeklinde konuştu.

Haber: Hakan Çelebi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?