ŞENLİKOĞLU’NUN HALK ZİYARETİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

ŞENLİKOĞLU’NUN HALK ZİYARETİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, yoğun geçen çalışma programına rağmen mahalle ve esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Her fırsatta sokaklara çıkarak vatandaşlar ve esnaflarla istişare yapıp taleplerini dinleyen Başkan Şenlikoğlu, hafta sonunu da halkın içinde geçirdi.

Şehirde vatandaşlarla selamlaşıp sohbet eden ve aynı zamanda sorunlarını dinleyen Şenlikoğlu: “Makamda oturarak vakit geçirmek yerine fırsat buldukça vatandaşlarımızla bir araya gelmeyi daha çok önemsiyoruz. İşlerimizin yoğunluğundan fırsat bulduğumuz her an hemşehrilerimizle bir araya gelerek, onların sorunlarını dinleyip sohbet ediyoruz” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretlerin amacının esnafla ve halkla istişare etmek olduğunu söyleyen Başkan Şenlikoğlu: “Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın talepleri üzerine en küçük sorunlarını bile kısa zamanda çözüme kavuşturmak için ilgili birimi harekete geçiriyoruz. Ziyaretlerde sorunları yerinde görerek Belediyenin çalışmalarını halkımıza anlatıyor, sokakları dolaşarak aynı zamanda projelerimizi de halkımızla paylaşıyoruz. Sadece seçim öncesi değil her gün çeşitli geziler gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Şenlikoğlu, ziyaretlerinde vatandaşlarla da bol bol fotoğraf çektirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?