SERDENGEÇTİ’DEN VERGİ BİLİNCİ UYARISI

SERDENGEÇTİ’DEN VERGİ BİLİNCİ UYARISI

Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti  vergi uyarısı yaptı

Giresun Valisi  Mehmet Fatih Serdengeçti, Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde , Giresun İl Defterdarı Mesut Akbulut ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Defterdar Akbulut, Vali Mehmet Fatih Serdengeçti’ye Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından düzenlenen 35. Vergi Haftası etkinlikleri hakkında bilgi verdi.

Bu özel haftanın “Geleceğimiz vergilerimizle güvende” sloganıyla gerçekleştirildiğini, amacının vergi bilincini artırmak ve toplumun vergi konusundaki sorumluluklarını vurgulamak olduğunu belirtti.

Ayrıca, çocuklarda vergi bilincini geliştirmek amacıyla okullara asılacak öğrenci afişi için de bilgi veren Akbulut, “Vergi geleceğimizin anahtarıdır” sloganıyla hazırlanan afişin, genç nesillerin vergi sistemi hakkında bilinçlenmelerine katkı sağlayacağını ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Serdengeçti, vergi bilincinin artırılması ve toplumun vergi konusundaki sorumluluklarının daha iyi anlaşılmasına yönelik iş birliği ve koordinasyonun önemini vurgulayarak, Vergi Haftası’nın başarılı geçmesi dileğinde bulundu.

Defterdar Mesut Akbulut ise Vali Serdengeçti’ye teşekkür ederek, çiçek takdim etti.

Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?