“Tarihe birlikte tanıklık edelim”

“Tarihe birlikte tanıklık edelim”

Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, Giresunspor taraftarlardan takımlarını yanlız bırakmalarını istedi. Bozbağ,”Hedef süper lig. Bu maç özlemle geçen 40 yılın maçı. Kalbi Giresun için atan, kalbi Giresunspor için atan bütün taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, Giresunspor taraftarlardan takımlarını yanlız bırakmalarını istedi.

Bozbağ,”Hedef süper lig. Bu maç özlemle geçen 40 yılın maçı. Kalbi Giresun için atan, kalbi Giresunspor için atan bütün taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Bozbağ, yaptığı açıklamada, yarın akşam oynanacak olan maçın Giresunspor’un tarihi boyunca ender yakaladığı şanslardan biri olduğunu söyledi.

BOZBAĞ,”AYAĞIMIZA GELEN FIRSATI TEPMEYECEĞİZ”

Başkan Mustafa Bozbağ, Giresunspor camiasının 40 yıllık süper Lig özlemini dindirmek için mücadele ettiklerini söyledi.

Yarın akşam oynayacakları Alanyaspor maçının süper lig yolunda play offa kalma adına büyük önem taşıdığına işaret eden Bozbağ,”Alanyaspor maçı bizim için adeta final. Belki de son 40 yılın en önemli maçı. Kazanmak zorundayız. Play offa kalmak istiyorsak Alanyaspor engelini mutlaka aşmamız lazım” diye konuştu.

“Ayağımıza gelen bu fırsatı tepmeyeceğiz” diyen Bozbağ, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçını kazanabilmiş olsaydık bu haftaya rahat girecektik. Ama olmadı. İşimizi son maça bıraktık. Bu kez elimize geçen fırsatı tepmeyeceğiz. Alanyaspor’u mağlup ederek ilk altı da yer alacağız”

BOZBAĞ,”ALANYASPOR’UN KONUMU BİZİ İLGİLENDİRMİYOR”

Rakiplerinin de ilk iki mücadelesi verdiğini anımsatan Bozbağ,”Rakibimizin konumu bizi ilgilendimiyor. Biz sahaya çıkacak ve kazanacağız. Kazanmaktan başka da çaremiz yok. 3 puanı alarak play offa kalacağız. Diğer rakiplerimizin ne yaptığı ya da aldığı sonuçlar bizi ilgilendirmiyor. Biz kendi işimize bakıyoruz. Kazanarak kendi işimizi kendimiz halledeceğiz” dedi.

BOZBAĞ,”KABİ GİRESUN VE GİRESUNSPOR İÇİN ATANLARI YANIMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ”

Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, Alanyaspor karşısında en büyük silahlarının taraftarlar olacağını söyledi.

Bozbağ, Giresun halkını maça davet ederek,”Hedef süper lig. Bu maç özlemle geçen 40 yılın maçı. Kalbi Giresun için atan, kalbi Giresunspor için atan bütün taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz” diye konuştu.

Bozbağ, şunları aktardı:

“40 yılın özlemini dindirecek ilk adımı atmak için yarın akşam Alanyaspor’u konuk edeceğiz. Son 40 yılın belki de en önemli maçı. Giresunspor son 40 yılda çok şampiyonluklar gördü. Ama süper lig sevinci hiç yaşamadı. Şimdi o kapını eşiğindeyiz. İşte bu nedenle Alanyaspor karşılaşmasını Giresun tarihinin en önemli maçlarından birisi olarak görüyoruz. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Son bir adım atarak önce play offa kalacağız. Bu zor maçta en büyük silahımız yine taraftarımız olacak. Giresunspor, Giresun halkıyla bir anlam ifade ediyor, büyük bir camia oluyor. Bizi diğer takımlardan ayıran özellikte bu olduğu için kendi evimizde 12 maçtır yenilmiyoruz. Taraftarlarımız bizleri ve bu şehri yarın akşamı yalnız bırakmasınlar. İzahı olmayan, telafisi olmayan bir maç Alanyaspor maçı. Biz bu maça her anlamda hazırlıyoruz oyuncularımızı ama Giresunspor taraftarı olmadan benim nazarımda bu hazırlıkların pek bir anlamı yok. O yüzden kalbi Giresun için atan, kalbi Giresunspor için atan bütün taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Ve onların destekleriyle inşallah Cumartesi akşamı Giresunspor tarihine yeni bir zafer daha yazacağız”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?