TEMÜR’DEN İDDİALI SÖZLER

TEMÜR’DEN İDDİALI SÖZLER

Seçimde 4-0 yapacaklarını iddia eden Temür halktan destek istedi

AK Parti Giresun 2. Sıra Milletvekili Adayı Ali Temür, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Dün Cuma Namazını Hacımiktat Camii’nde kılan Temür, namaz sonrası meydandaki esnafları ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi.

Temür, şahsına ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Ak Parti’ye duyulan büyük güvenin, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yıldönümünde gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimlerinde Türkiye’nin şahlanışının önünü açacağını söyledi.

AK Parti’de siyaset yapmanın halka hizmet yolunda bir bayrak yarışı olduğuna ve bu hizmet seferberliğinin 2023 seçimlerinden sonra katlanarak devam edeceğine dikkat çeken Temür, yaptığı açıklamada, “Ak Parti, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde halka hizmet Hakk’a hizmettir anlayışıyla kurulduğu günden bu yana halkımızın hizmetkarı olmuştur.

AK Parti, Türkiye’de hayal bile edilemeyen, muhalefet tarafından ‘yapılamaz’ denilen, hatta yapılmaması için gerek dış güçlerin gerekse içerideki işbirlikçilerinin tüm çabalarına rağmen Sayın Cumhurbaşkanımızın kararlı duruşuyla asrın projelerini bir bir halkımızın hizmetine sunmuştur.

Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki bu hizmet seferberliği ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonuyla 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerden sonra da hız kesmeden sürecektir. Yeni dönem Türkiye’nin şahlanış dönemi olacaktır. Bizlerde Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, ülkemizin ve aziz milletimizin hizmetkarı olmaya, halkımızdan aldığımız güç ve destek ile yine halkımıza en güzel hizmetleri sunmaya devam edeceğiz.

Bizlere inanan, bizlere güvenen, Türkiye’nin ikinci yüzyılına tam destek veren bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Durmak yok, Türkiye Yüzyılı için doğru adımlarla yola devam”dedi

Temür, milletvekilliği seçimindeki hedeflerinin Giresun’da 4 milletvekilliğinin tamamını kazanmak, Cumhurbaşkanlığı seçiminde de Cumhur İttifakı’nın adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Giresun’da rekor oyla tam destek vermek olduğunu sözlerine ekledi.

Haber: Fatma Uğurlu

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?