TOMAK KARDEŞLER GENÇLERE GÜVENİYOR

TOMAK KARDEŞLER GENÇLERE GÜVENİYOR

Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden 1926 Bulancakspor’da çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

1926 Bulancakspor’un menfaatleri doğrultusunda yeniden takımın başına getirilen Mehmet Tomak(Alaman Mehmet) ve kardeşi Hüseyin Tomak ” Bulancakspor bizim için söz konusu olduğunda  dün olduğu gibi bugünde gerisi teferruattır. Bulancaklı gençlerle takımı Bölgesel Amatör Lige en iyi şekilde hazırlıyoruz.Hepsine güvenimiz tam” ifadelerini kullandılar.

BAŞKANLIK

1926 Bulancakspor’da kısa adı BUFED olan Bulancak Dernekler Federasyonu Başkanı Sezgin Karataş’ın isminin başkanlık için gündeme geldiği öğrenildi.

Pandemi nedeniyle zorlu bir süreç yaşayan futbol kulüplerinden bir olan Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden 1926 Bulancakspor’da başkanlık için Sezgin Karataş’ın ismini düşünüldüğü öğrenilirken, Karataş’ın ise bu göreve sıcak baktığı bilgisine ulaşıldı.

Bulancak Karacaresul Köyünden olan Karataş, İstanbul’da doğup büyüdü. İstanbul eski Ülkü Ocakları ve Alperen Ocakları Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevlerinde de bulunan Karataş, İletişim Fakültesi bölümü mezunu. Karataş, İstanbul ve Bulancak Karacaresul Evleri ile Amerika’da inşaat işleri ile uğraşıyor. Bulancak ve İstanbul’da ikamet eden Karataş, Bayrampaşa Dernek Başkanlığının yanı sıra 2019’dan bu yana Bulancak Dernekler Federasyonu Başkanlığı görevini sürdürüyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar