Tütüncü’den taşeronlara müjde..

Tütüncü’den taşeronlara müjde..

“Taşeron İşçilerimizin Yüzü, AKP İktidarında Güldü”

AK Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali TÜTÜNCÜ, taşeron işçilerle ilgili yapılan düzenlemeler ve kadroya alınmaları ile ilgili bir açıklama yaptı.

Başkan TÜTÜNCÜ, yayınladığı basın açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, kamuoyunda taşeron işçiler olarak bilinen kardeşlerimizle ilgili müjdeyi paylaşarak, ister asil işte olsun, ister yardımcı işte olsun çalışanların hepsinin kadroya alınacağını ve dışarıda kalan tek bir taşeron işçisinin kalmayacağını ifade etti.

Beklenti asıl işlerde çalışan arkadaşlarımızın yararlanacağı bir düzenleme iken tüm taşeron çalışanlarının dâhil edilmesi tarifsiz bir sevinçle karşılandı. Bir başka ifadeyle taşeron işçilerimizin yüzü, AKP iktidarında güldü. Bu müjde yaklaşık 700 bin taşeron kardeşimizi yakından ilgilendiriyor. Senelerdir Türkiye’nin ve çalışma hayatımızın gündeminde yer alan taşeron meselesine radikal bir çözüm ürettik. AK Parti bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada emekçilerimizin alın terinin hakkını vermeye devam edecek.

İktidara geldiğimiz günden itibaren verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Hamdolsun kısa süre içerisinde, 1 Kasım seçimlerinde verdiğimiz vaatlerin tamamını yerine getirdik. Bizler AK Parti olarak seçim meydanlarında halkımıza söz verdik bunu yerine getiriyoruz ve getirmeye de devam edeceğiz.

İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin ve ilimizin gelişmesi için çalışmaya devam edeceğiz. Kamuda taşeron olarak çalışan işçi kardeşlerimize tekrar hayırlı olması diliyor, saygılar sunuyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?