ÜÇ KALECİDEN LİG ÖNCESİ DEĞERLENDİRME

ÜÇ KALECİDEN LİG ÖNCESİ DEĞERLENDİRME

SEDAT KARAKAYA
Sanayispor U-19 takımında ve farklı kategorilerde forma giyen üç başarılı kaleci lig öncesi Giresun Gündem Gazetesine özel açıklamalarda bulundu.
Giresun Gündem ve Trabzon Taka Gazetesi Giresun Muhabiri Sedat Karakaya’ya konuşan kaleciler Seymen Ekinci,Serkan Çakır ve Mustafa Can Gözen,lig öncesi durum değerlendirmesi yaptı.13 yıl gibi uzun bir dönemdir Sanayispor’da file bekçiliği yapan Serkan Çakır başta olmak diğer iki kaleciden de takımıyla ilgili gelen ortak açıklamada şampiyonluğun altı çizildi.İlk olarak kalecilerden Seymen Ekinci: “Beş yıldır bu takım kadrosunda yer almaktan gurur duydum,bu yıl kısmet olursa altıncı senem olacak.Bundan önce şampiyonluklarımız vardı.Bu yılda iyi yerlere geleceğimize inanıyorum. Kadro bana sorarsanız gerçekten iyi. Çoğu tanıdığım bildiğim isimler olduğu için onlar adına konuşma m yersiz olmaz. Çünkü tanıyorum ve iyi oyuncular hepsi de. Takımda hocalarla futbolcuların bağı da oldukça güçlü. Ki hocalar gençlere hakikaten sahip çıkıyor”diye konuştu.
GÖZEN VE ÇAKIR İSE HEDEFİ YÜKSEK TUTUYOR
Bir diğer başarılı top tutuculardan Serkan Çakır da her sezon olduğu gibi bu yılda hedeflerinin yüksek olduğunu belirterek, “İyi çalışıyoruz sezon öncesi iyi antrenman yapıyoruz.Amatör ligde mücadele eden diğer takımlara nazaran bayağı bir genç takımız.Genç bir jenerasyonla şampiyonluk hedefimiz.Gidenlerimiz var ama yeni isimler dahil olacak mı henüz netleşmiş değil.Beş kişi askere gidenler ve eğitimi dolayısıyla futbola ara verenler ve okul kazananlar var.Şu anda alt yapıdan gelen yeni isimler o boşluğu dolduruyor”dedi.
Mustafa Can Gözen ise, “Geçmişte bu takımda eksiklikler vardı bu yıl giderilmeye çalışılacak. Takım arkadaşlarımın Sanayispor için emek verdiklerini düşünüyorum. Ama her zaman kendimizi eksik görürsek başarıyı yakalarız o yüzden çok daha fazla çalışsınlar ki bir yere gelmeyi hak edelim.”ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?