ÜNİVERSİTE’NİN YÜZAKI OLDULAR

ÜNİVERSİTE’NİN YÜZAKI OLDULAR

Giresun Üniversitesi Girişimci Öğrenci Topluluğu, Sakarya’dan sonra   bugün de, kafile halinde Trabzon’a gidip ilimizi temsil edecekler.

Haber: Elif Özen

Giresun Üniversitesi Girişimci Öğrenci Topluluğuna durak yok. Çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.  Kısa sürede kazanılan deneyimlerle Giresun Üniversitesi öğrencileri ve akademisyenleri gündemden düşmüyor. Sakarya’dan sonra birbirinden çalışkan 18 kişilik ekibi ile Giresun Üniversitesi 14 Aralık pazartesi günü Trabzon’da…

Giresun Üniversitesi Girişimci Öğrenci Topluluğu toplantısını gerçekleştirirken toplantıya eşlik eden Ömer Faruk Şeman bulunmaktaydı. Toplantıda uzun uzun bahsedilen konular arasında Eğitim başlıklı konular oldukça fazla yer almaktaydı. Görüşlerini Giresun Üniversitesi ile paylaşan arkadaşlara topluluktan herkes destek olup bu proje doğrultusunda çalışmalar için kolları sıvandı. 14 Aralık Pazartesi günü yapılacak olan 4. FikriMir seminerinde Girişimci Öğrenci Topluluğu farkını, tarzını, özgünlüğünü yansıtmak üzere hazırlıklarına devam etmekte. Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna kadar uzanan çalışmalardan sonra sırada Trabzon var. Girişimci Öğrenci Topluluğu 200 öğrenci ile birlikte destek olduğu FikriMir Spor Sanatı modelinde şiddeti hayatımızdan uzaklaştırmak için Trabzon’dan tüm ülkeye sesini duyurmaya gidiyor..

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?