ÜNLÜ’DEN BAKAN KURUM’A TEŞEKKÜR

ÜNLÜ’DEN BAKAN KURUM’A TEŞEKKÜR

Giresun Valisi Enver Ünlü, Ankara ziyaretinin oldukça verimli geçtiğini açıkladı.Konuyla ilgili resmi siteden yazılı bir açıklama yapan Ünlü,temaslar hakkında bilgi verdi.

Vali Ünlü ve beraberindeki heyet, ilk olarak 13 Ekim Perşembe günü Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı  Murat Kurum’u ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Bakan Kurum’a Çavuşlu Katı Atık Bertaraf Tesisi hakkında bilgilendirmede bulunuldu. Vali Ünlü, konu hakkında sağlamış olduğu desteklerden dolayı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’a teşekkür etti.

Vali Enver Ünlü ve beraberindeki heyet, aynı gün içerisinde İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük’e de ziyaret gerçekleştirdi. Sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette ilimizde yürütülen altyapı ve içme suyu çalışmaları ile ilgili değerlendirmeler yapıldı.

Valilik’ten yapılan açıklamada”Ziyaret kapsamında Vali Enver Ünlü ve Giresun Milletvekili Kadir Aydın, 14 Ekim Cuma günü DSİ Genel Müdürü Sn. Prof. Dr. Lütfi Akca’yı ziyaret etti. Ziyarette ilimizde yapımı devam eden veya yapılacak olan içme suyu göletleri, dere ıslahı, sulama ve altyapı çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Vali Ünlü, DSİ Genel Müdürü Sn. Akca’ya göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.”denildi.Haber:Hakan Çelebi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?