Vali Sarıfakıoğulları, PTT’nin 178’inci yıldönümünü kutladı

Vali Sarıfakıoğulları, PTT’nin 178’inci yıldönümünü kutladı

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Posta ve Telgraf Teşkilatının (PTT) 178’inci kuruluş yıldönümü dolayısıyla PTT Baş Müdürü Osman Tekin’i ve beraberindekileri makamında kabul etti.
Vali Sarıfakıoğulları’na kurum ve çalışmaları hakkında bilgi sunan Başmüdür Tekin, 1840 yılından bu yana kesintisiz şekilde halkımızın hizmetinde bulunan PTT’nin, 178’inci kuruluş yıldönümünü kutladıklarını belirtti.
Müşteri memnuniyeti ile hareket eden Posta ve Telgraf Teşkilatının, vatandaşların refah ve mutluluğunu arttırarak, ülke ekonomisine katkı sağladığını belirten Başmüdür Tekin, PTT’nin, posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bankacılık, sigortacılık alanlarında verdiği hizmetleri hep daha iyiyi hedefleyerek yürüttüğünü söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Sarıfakıoğulları, PTT’nin 178’inci kuruluş yıldönümünü kutladı.
Posta ve haberleşme alanında uzun yıllar önemli işlevler üstlenen PTT’nin, günümüzde yenilikçi bakış açısıyla kaliteli iş ve işlemleriyle hem ulusal hem de uluslararası alanda takdir gördüğünü belirten Vali Sarıfakıoğulları, Baş Müdürü Tekin’e çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?