YAHŞİ: HARUN CİCİ KAYBEDERSE GİRESUN TAM DİBE VURUR

YAHŞİ: HARUN CİCİ KAYBEDERSE GİRESUN TAM DİBE VURUR

Giresun’un tanınan simalarından Aynur Yahşi,İyi Parti Giresun Belediye Başkan adayı Harun Cici’nin, Giresun’un geleceği için tarihi bir fırsat olduğunu söyledi

Sanal alemde bu konularda önemli tespitlerde bulunan Yahşi,son 20 yılda 10 yıl CHP’nin,10 yıl da AK Parti’nin Giresun Belediyesi’ni idare ettiğini ancak bu 20 yılda Ordu zirveye çıkarken,Giresun’un dibe vurduğunu öne sürdü

Yahşi, “Daha önce Ordulular Giresun’a alışveriş ve gezmeye gelirdi.Şimdi Giresunlular sürekli Ordu’ya gidiyor.CHP ve AK Parti 10’ar yıl bu şehri yönetti ama komşumuz Ordu’ya ayak uyduramadı”dedi.

Yahşi, “ŞURAYA BİR İNSAN RESMİ KOYDUM. İYİ PARTİ GİRESUN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HARUN CİCİ BEY UZUN YILLARDIR AVRUPA’DA YAŞIYORDU.

VE ÜLKESİNİN ÖZLEMİ ÇEKEN SİZLERİ BAZILARININ DEDİĞİ GİBİ AVRUPA’ YA GÖTÜREMEZ .

AMA AVRUPA’DAKİ HİZMETLERİ

SİZE GETİREBİLİR. GİRESUN HALKI ,GEZMEYE, ALIŞVERİŞ YAPMAYA, TELEFERİĞE BİNMEYE, KAYAK YAPMAYA ,EĞLENMEK İÇİN BİLE ORDU’YA GİDİYOR.

SON YİRMİ YILDIR ŞEHİRE HİÇ HİZMET YAPILMADI. BU ŞEHRİN İNSANLARI ORDU’YA MUHTAÇ BIRAKILDI .BU HEM ELEŞTİRİ ,HEM İNCE BİR SİTEMDİR .ONUN İÇİN BU ŞEHİRİN İSİMLERİN DEĞİŞİP AMA ZİHİNLERİN DEĞİŞMEDİĞİ KISKAÇTAN KURTULMASI GEREKİYOR..

BU KONUDA HARUN CİCİ BEYİN BU ŞEHİRİN ÖNÜNÜ AÇACAĞINA CANI GÖNÜLDEN İNANIYORUM. ÇÜNKÜ MÜTHİŞ PROJELERİ VAR. HEM ŞEHİRİN GELİŞMESİ İLE İLGİLİ HEM DE GENÇLERE YENİ İŞ ALANLARININ AÇILMASI GİBİ PROJELER DAHA SONRA AÇIKLANACAK.BAŞARILAR DİLİYORUM” dedi.

Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?