YÜKSEL: 128 MİLYAR DOLAR NE OLDU?

YÜKSEL: 128 MİLYAR DOLAR NE OLDU?

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÜNZİLE YÜKSEL “BOŞUNA LAFI EVİRİP ÇEVİRMEYİN!”

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel Sosyal Medya hesabından açıklama yaparak iktidara seslendi: “ Tek sorunun tek cevabını bekliyoruz! Merkez Bankasının 128 milyar doları ne oldu?”

Uzun süredir Türkiye’nin gündemine oturan Merkez Bankasının kayıp 128 milyar dolar akıbetini korurken tepkilerde çığ gibi büyümeye devam ediyor.  İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel sosyal medya hesabından iktidara seslenerek, “ Boşuna lafı evirip çevirmeyin! Tek sorunun tek cevabını bekliyoruz! Merkez Bankasının 128 milyar doları ne oldu?” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel yaptığı açıklamada şunları söyledi:

İktidarın görevi, vatandaşın problemlerini ve sıkıntılarını çözmektir. Vatandaşın sorularına her daim dürüstlükle cevap verebilmektir. Bizde doğal olarak iktidara 128 milyar doların akıbetini soruyoruz. Bu para nerde, ne yapıldı merak ediyoruz. Kaçamak cevaplarla bu işin üzerini kapatamazlar. İnsanlar bir ekmeğe muhtaç hale gelmişken, esnaf siftahsız kepenk kaparken, işveren işçisinin maaşını ödeyemez haldeyken, vatandaş işsizlikten bunalıma girerken, çiftçi mazot fiyatlarından, gübre fiyatlarından bezmiş halde iken biz bu Devletin, bu milletin parasının hesabını sorarız. O parada yetimin hakkı var, öksüzün hakkı var, evine ekmek götüremeyen babanın hakkı var, milyonlarca işsizin hakkı var. O para Şehitlerimiz ve Gazilerimizin geride bıraktığı acılı annelerin, eşlerin ve evlatlarının parası. İYİ Parti bu paranın akıbetini her daim soracak, sormaya da devam edecektir.” İfadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar