Yüksel yeni üyelere rozet taktı

Yüksel yeni üyelere rozet taktı

İyi Parti’ye katılımlar hız kesmiyor. Genel Başkan Yardımcısı Yüksel yeni üyelere rozet taktı ve fındık taban fiyatının en az 36 TL olmasını istedi. Yüksel “Üreticiyi mağdur ettirmeyeceklerini söyledi

İyi Parti’ye katılımlar devam ediyor. İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel ve partililer yeni üyelere rozet taktı..

Törende konuşan Yüksel, İyi Parti’nin ilgi odağı haline geldiğini ifade ederek “Halkımız dünyanın 4 bir yanından gelip İyi Parti’ye üye oluyor. Bugün Almanya’da yaşayan ailelerimiz ve yurt içindeki halkımız için rozet takma töreni yapıyoruz. Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız hem yurt içinde hem yurt dışında oy kullanabiliyor. Almanya’da yaşayan vatandaşlarımıza burada rozet takacağız ve İyi Parti Almanya Dış Temsilciliği Başkanımız Harun Cici, bu yeni üyelerimizi Almanya’da ki teşkilatlarımızda da görevlendirecek. Partimize katılan yeni üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Yüksel daha sonra yeni üyelere ayrı ayrı rozet taktı. Rekolte konusunda da önemli tespitlerde bulunan Yüksel “Hasat mevsimi yaklaştı ama hala taban fiyat ve rekolte konusunda ciddi belirsizlikler var. Fındık taban fiyatı en az 36 TL olmalıdır. Her şeye zam gelmiş durumda” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar